2024 Yerel Seçimleri için partilerin aday adayları seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Ekinözü için AK Parti’den aday adaylığını açıkladığı günden bu yana açıkladığı projelerle ve vizyonuyla adından söz ettiren İsmail Bozdoğan, projelerini kamuoyuna duyurmayı sürdürüyor.

Ekinözü’nü daha iyi hale getirmek için tüm imkânları seferber edeceklerini belirten Bozdoğan, Ekinözü’nün tüm değerlerinin ortaya çıkartılacağını, oluşturacakları projelerle cazibe merkezi haline getirip Kahramanmaraş’ın kuzey bölgesinin yıldızı olacağını söyledi. 

WhatsApp Image 2023-12-20 at 10.53.45 (1)

EKİNÖZÜ’NE HİZMET ETMEK İSTİYORUZ”

Geçmiş yıllarda ilçe yapılan fakat istenilen düzeye bir türlü ulaşmayan Ekinözü’nü başta turizm olmak üzere oluşturduğu projelerle cazibe merkezi haline getirme isteyen Ak Parti Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Bozdoğan; “Ekinözü ilçemizin tüm bölgelerini karış karış biliyorum. Daha önce belediye de yatığım görev nedeniyle ilçemizin hangi bölgesinin neye ihtiyacı var, hepsine hâkimim. Turizm hamlemizle birlikte hemen ilçemize bir kent meydanı kazandıracağız. Tabiki Doğalgaz’ın bir an önce gelmesi için de büyük bir mücadele vereceğiz. Saygı Değer Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde ilçemiz, depremden daha da güçlenerek çıkacaktır inşallah.” dedi.

HEDEFİM; SICAK SU İLE ACI SUYU BİR ARAYA GETİRMEK

Ekinözü’nün sadece Kahramanmaraş’ta değil Türkiye’de yerinin ayrı olduğunu da hatırlatan Başkan Aday Adayı İsmail Bozdoğan; “Acı İçme suyu ile kaplıcayı buluşturursak, Türkiye’de sağlık turizminin bir numaralı ilçesi oluruz. Bunun içinde sondaj çalışmalarını ve jeotermal çalışmalarını hızlandıracağız. Sadece sezona değil 12 ay hizmet vermiş oluruz. Bölgemizin yöresel ürünleri pazarda alıcı bulur, ilçe halkımız kırsal mahalleleriyle kalkınır, sabah yoğurt yapan gelip burada satar, peynir yapan satar, meyvesini, sebzesini satar. Ev ekonomisine büyük bir girdi sağlanır. İnşallah bize görev verilirse Ekinözü ilçemizi kırsalıyla birlikte kalkındıracağız.

Karatutlu: Deprem sonrası Kahramanmaraş'ta sağlık hizmetleri çöküşte! Karatutlu: Deprem sonrası Kahramanmaraş'ta sağlık hizmetleri çöküşte!

WhatsApp Image 2023-12-20 at 10.53.45

İLÇEMİZ İÇİN VİZYON PROJELERİMİZ VAR

Ekinözü için herkes elini taşın altına koymalı, bugün belediye seçimlerinde Ekinözü sevdalısı olanlar sevdasını görev kendilerine verilmezse seçimden sonra da devam ettirsinler. İlçesine sevdalı olmak hem o koltuğa baki değil hem de sadece seçim sürecinde olmamalı. Ben birey olarak ne yapabilirim diye de düşünmemeli ve birleşilerek verilen emeğin, yükselerek uzayıp gideceği de unutulmamalı. Göreve gelmemiz halinde burada paylaştığımız projeler daha birçok vizyon projeyi hayata geçirmek için gayret edeceğiz. Ulaşım, otopark, sosyal alanlar gibi birçok hizmeti daha iyi hale getirmek için tüm imkânları seferber edeceğiz.

UYGULAYACAĞIMIZ PROJELER EKİNÖZÜ’NÜ KALKINDIRACAK

Önceliğimiz ilçemizin hem ismini uluslararası arenada duyurmak hem de şifasını tüm ülkeye duyurmak için Ekinözü’müzün ismini taşıyan acı su paketleme tesisi kuracağız. Şişelediğimiz acı su Ekinözü ismiyle ülkemizin belki de Avrupa’ya kadar göndereceğiz. Unutmayalım hayalleri olmayanın icraata geçireceği projeleri de, çalışmaları da olmaz. İlçemizin en büyük sorunlarından biri de istihdam. ilçe merkezimizde ve İlçe merkezine yakın mahallelerimizdeki halkımızın ekonomik ve istihdam sorununa çözmeye yönelik, AB fonlarından yararlanarak gerek belediye gerekse özel sektör eliyle Tekstil ve konfeksiyon tesisi kurmayı hedefliyoruz.

WhatsApp Image 2023-12-20 at 10.53.46

PROJELERİMİZ EKİNÖZÜ’MÜZE DEĞER KATACAK

Sadece Ekinözü ilçemizin değil bölge çiftçimizin de yüzünü güldürecek, ürünlerinin değerlendirileceği salça fabrikası hayalimiz var. Kilit parke üretim tesisi kurarak özellikle kırsal mahallelerimizin mahalle içini daha hızlı yapmak istiyoruz. Kendi elektriğini kendi üreten bir Ekinözü için güneş enerji santrali kuracağız. Kütüphaneler, Gençli Merkezleri, Yaşlı Bakım Merkezleri, Rehabilitasyon merkezleri bu ilçe halkına hizmet edecek. Bizim neyimiz eksik. Ayrıca önemli gördüğümüz Belediye olarak özel sektörü teşvik edeceğiz. En büyük sorunlarımızdan biri de konaklama ve belediye eliyle de buna çözüm bulacağız.” Dedi.

“PARTİMİZİ REKOR BİR OYLA ZAFERE TAŞIYACAĞIZ”

Bozdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Adaylığı almak için var gücümüzle çalışıyoruz. Günün sonunda Saygıdeğer Cumhurbaşkanımızın, Milletvekillerimizin, Partimizin yetkili organlarının adaylık konusundaki kararı şahsımla ilgili olumlu veya olumsuz her ikisinde de ilçem için çalışmaya, partimin emrinde olmaya devam edeceğim. Geçmişte adayların açıklanması süreci yaklaştıkça maalesef partimize zarar vermek isteyen bazı kişilerin fitne ortamı çıkarmaya çalıştığına şahit oldum. Hamdolsun bugüne kadar partimiz ve aday adaylarımız bu fitnelere tevessül etmemiştir. Bundan sonraki süreçte de tüm teşkilatlarımız, aday adaylarımız hep beraber birlik olacağımıza inanıyorum.

WhatsApp Image 2023-12-20 at 10.53.45 (2)

Editör: İsa Aslantaş