Gazze'den canlı yayınlanan bir haber, İsrail'in Gazze'de gerçekleştirdiği korkunç soykırımı dünyaya aktardı. Bu dehşet verici olayları Filistinli bir muhabir anlattı.

Canlı yayın sırasında miğfer ve yeleğini çıkartarak, "Burada kurbanlar gibi hissediyoruz ve teker teker hayatlarımız sona eriyor. Sıramızı bekliyoruz," dedi. İşte bu yürek burkan olayın ayrıntıları:

BİNLERCE MASUM ÇOCUK HAYATINI KAYBETTİ

İsrail ordusu, Gazze'de gerçekleştirdiği soykırımın bir sonucu olarak binlerce masum çocuğun yaşamını kaybetmesine yol açtı. Sivillerin sığındığı kampları bile hedef alan İsrail, gazetecileri de hedef almaktan çekinmedi.

GAZETECİ ÇARESİZLİĞİNİ GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI

Gazze'deki korkunç katliamı anlatan Filistinli bir gazeteci canlı yayında çaresizliğini ifade etmek için yeleğini ve miğferini çıkarttı. Bu dehşet verici olayı şu sözlerle aktardı: "Artık dayanamıyoruz, tükeniyoruz, bitiyoruz... Ölüm kapımızda ve ne zaman geleceği belli değil. Korunma hakkımız yok, hukuk işlemiyor... Hayatlarımızı kaybediyoruz birer birer."

Gazeteci, canlı yayını ağlayarak şu sözlerle sonlandırdı: "Öleceğiz, ve bunun ne zaman olacağı belli değil. Korunma hakkımız yok, hukuk işlemiyor... Hayatlarımızı birer birer kaybediyoruz."

FETÖ ve PKK'nın ardından bir mektup daha... İsrail lobisi Erdoğan'a karşı FETÖ ve PKK'nın ardından bir mektup daha... İsrail lobisi Erdoğan'a karşı

Gazze'deki dehşetin boyutları herkesi derinden etkiliyor.

Editör: İsa Aslantaş