BEDAŞ, İstanbul'un farklı ilçe ve mahallelerinde uzun bir süredir planlı bakım çalışmaları gerçekleştiriyor. Bu çalışmalar kapsamında, 28 Ağustos 2023 Pazartesi günü elektrik kesintileri planlanmış durumda.

Elektrik kesintileri nedeniyle vatandaşlar, elektriklerin ne zaman geleceğini merak ediyor. 28 Ağustos Pazartesi günü, arıza giderme ve bakım çalışmalarının yapılacağı bu kesintiler hakkında bilgi almak isteyenler, ALO 186 hattını veya AYEDAŞ ve BEDAŞ'ın resmi internet sitelerinde yer alan planlı elektrik kesintileri sayfalarını kullanabilirler.

İSTANBUL'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ HANGİ İLÇELERİ ETKİLİYOR?

İstanbul'da elektrik kesintisi olan ilçeler listesi, 28 Ağustos 2023 Pazartesi günü en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Vatandaşlar, internet üzerinden elektrik kesintisi ile ilgili detaylı bilgilere erişmek için arama motorlarını kullanıyorlar. Elektriklerin ne zaman geleceği ve kesintinin ne kadar süreceği gibi sorular da gündemi meşgul ediyor.

Lahana Sarması, Lahana Çorbası ve Daha Fazlası: Lahana ile Sofranıza Renk Katın! Lahana Sarması, Lahana Çorbası ve Daha Fazlası: Lahana ile Sofranıza Renk Katın!

AYEDAŞ ve BEDAŞ, elektrik kesintisi bilgilerini vatandaşların erişimine sunuyor. Elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri ve sürelerini öğrenmek isteyenler, bu bilgilere resmi internet sitelerinden kolayca ulaşabilirler.

Elektrik kesintileriyle ilgili detaylı bilgilere erişmek için AYEDAŞ - BEDAŞ'ın elektrik kesintisi sorgulama ekranlarını kullanmanız mümkün. İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri ve bu kesintilerin sürelerini öğrenerek, planlarını buna göre yapabilirler.

17-v5sb18-xXjr14-DLp315-yWv316-Nwy612-pqEo13-CVuZ11-DPaL9-D88l10-CHZV7-U6fN8-Raao5-lzYt6-X0Qv4-4QhO3-pGBK1-5Q4M2-ZRQl