Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, yeni sezonda TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan "Aşka Düşman" adlı dizide başrolde yer alacak. Dizinin başarılı doktor karakterini canlandıracak olan Yıldırım'ın partneri de belli oldu.

Ruhun Duymaz'dan transfer: Tuğrul Tülek, Kızıl Goncalar dizisine katıldı! Ruhun Duymaz'dan transfer: Tuğrul Tülek, Kızıl Goncalar dizisine katıldı!

YENİDEN EKRANDA: KAAN YILDIRIM VE "AŞKA DÜŞMAN"

Kaan Yıldırım, son dönemde birçok dizi teklifiyle karşı karşıya kaldı. Uzun bir tatilin ardından teklifleri değerlendiren Yıldırım, TV8'in yeni ve iddialı dizisi "Aşka Düşman" için prensipte anlaşmaya vardı. Mesude Erarslan'ın yöneteceği bu projenin senaryosunu ise Eylem Canpolat ile Ozan Aksungur kaleme alacak.

BİR DOKTORUN HİKAYESİ: KAAN YILDIRIM

Dizide, Kaan Yıldırım, karizmatik ve idealist bir doktoru canlandıracak. Uygar adındaki bu doktor, genç kız İnci Neva ile karşılaşır. Ancak İnci, ailesinin önyargılarına karşı savaşmak zorundadır. Doktor Uygar, İnci Neva'nın hayatının merkezine girmeye çalışırken, aralarında özel bir ilişki gelişecektir.

BUSE MERAL: KAAN YILDIRIM'IN PARTNERİ

Diziye damgasını vuracak olan İnci Neva karakterini canlandıracak isim ise Buse Meral olacak. İnci Neva'nın annesi Bahriye rolünde ise deneyimli oyuncu Nazan Kesal izleyicilerle buluşacak.

buse-meral

Aşka Düşman dizisi, başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici senaryosuyla dikkat çekiyor. Kaan Yıldırım ve Buse Meral'in başrollerini paylaşacağı bu yapıma dair heyecan dorukta. "Aşka Düşman," TV8 ekranlarında izleyicileriyle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş