Kahramanmaraş'ta, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından inşa edilen deprem konutlarının anahtar teslim töreni için geri sayım başladı. Bugün yapılacak olan kura çekilişiyle, hazır hale getirilen Kahramanmaraş TOKİ deprem evlerinin yeni sahipleri belirlenecek. Deprem konutlarına kavuşacak olan hak sahiplerinin isim listesi heyecanla bekleniyor.

KAHRAMANMARAŞ TOKİ DEPREM KONUTLARI KURA SONUÇLARI

Kahramanmaraş'ta, depremzedeler için TOKİ tarafından rekor sürede tamamlanan deprem konutlarının kura sonuçları merakla bekleniyor. Kura çekilişi sonrası açıklanacak olan tam isim listesi ile birlikte, deprem konutlarına kavuşacak vatandaşlar belli olacak.

Gizem Çözüldü: Kahramanmaraş Depreminin Korkunç Anı İlk Kez Açığa Çıkarıldı! Gizem Çözüldü: Kahramanmaraş Depreminin Korkunç Anı İlk Kez Açığa Çıkarıldı!

Binlerce deprem konutunun yer aldığı Kahramanmaraş'ta, depremzedelerin yeni yuvalarına kavuşmaları için düzenlenecek olan kura çekilişi, bugün gerçekleşecek. Depremde evlerini kaybeden Kahramanmaraş halkı, TOKİ'nin sağladığı bu yeni konutlarla umutlarını yeniden yeşertecek.

KAHRAMANMARAŞ'TA YENİ BİR YAŞAM BAŞLIYOR

TOKİ'nin Kahramanmaraş'ta gerçekleştirdiği deprem konutları projesi, depremin yaralarını sarmaya devam ediyor. Geçen 12 ay boyunca süren çalışmaların ardından, depremzedeler için inşa edilen konutlar, bugün düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edilecek. Hatay ve Gaziantep'in ardından Kahramanmaraş'ta da deprem konutları, yeni sahiplerini bekliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşecek olan törende, binlerce deprem konutu, hak sahiplerine teslim edilecek. TOKİ Kahramanmaraş deprem evleri kura sonuçları, noter huzurunda canlı yayında açıklanacak ve bu önemli an, haberimizde deprem konutlarına kavuşacak olan vatandaşların isim listesi ile paylaşılacak.