Kahramanmaraş artık değişime kararlı

Yerel seçimlerin en iddialı adaylarından olan Ali Öztunç, önceki gün açıklanan yeni anket için: “Kazanacağımı görenler hemen algı operasyonu başlattılar. Ne yaparlarsa yapsınlar Kahramanmaraşlı artık değişimde kararlı. Son gerçek ankette oy oranım yüzde 51 olarak gözüküyor” dedi.

Kahramanmaraş artık değişime kararlı

Nurhak’ta seçim çalışmaları kapsamında miting düzenleyen Ali Öztunç, burada yaptığı açıklamada, yeni yapılan anket çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Mitinge iki vekil ile katılan Öztunç, kendi sosyal medyasından şunları yazdı: “Nurhak mitingimizi yaptık. Nurhak’ta seçim bitmiş. Nurhak İlçe seçiminde İlhami, Büyükşehirde Ali diyor. Tüm ilçelerde olduğu gibi Nurhak’ta da binlerce hemşerim beni karşıladı. Mitingimize katkı veren Adıyaman Milletvekilimiz Abdurrahman Tutdere ve geçmiş dönem Hatay milletvekilimiz Mevlüt Dudu’ya da teşekkürler”

ALGI OPERASYONU

En son anketi değerlendiren Ali Öztunç: “ Kazanacağımı görenler hemen algı operasyonu başlattılar. Ne yaparlarsa yapsınlar Kahramanmaraşlı artık değişimde kararlı. Son gerçek ankette oy oranım yüzde 51 olarak gözüküyor. Hayrettin Güngör yüzde 41, kararsız seçmenimiz ise yüzde 8 seviyesinde. Her gün bir bakanı Kahramanmaraş’a getirir oldular. Seçim rüşveti vermeye çalışıyorlar. Kimin parasıyla yapıldığı belli olmayan konserlerle mitingler düzenliyorlar ama Kahramanmaraşlı gerçeklerin farkında. Başta ilçeler olmak üzere merkezi de kaybediyorlar. Kahramanmaraş’a çivi çakmadılar bu yüzden söyleyecek sözleri yok. Sayın Erdoğan’a sarılıp bir daha ki seçime kadar alın teri dökmeden koltukta oturma arzusundalar. Bu seçim aday seçimi, parti seçimi değil. Onlar ihtimal vermese de hemşerilerim Kahramanmaraş için hayırlı olanı çoktan akıl süzgecinden geçirdi” ifadelerini kullandı

SADDET PARTİSİ’NDEN ZİYARET

Saadet Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahdet Sürücü Ali Öztunç’u ziyaret etti. Ziyareti kendi sosyal medyasından paylaşan Öztunç: “Saadet Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkan Adayı Sayın Vahdet Sürücü beye ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş’ın geleceğine ilişkin fikir alış verişinde bulunduk. Önümüzdeki günlerde Sayın Sürücü ve arkadaşlarını inşallah Büyükşehir Belediye binasında da ağırlayacağım” dedi

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 14:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hadi YALÇIN
Hadi YALÇIN - 2 yıl Önce

EY CEBSİZ BAŞKAN!

Saadet Partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Avukat Mustafa Vahdet SÜRÜCÜ’nün başkan olması kimilerine göre çok zor. O’na hakaret edecekler, O’na saldıracaklar ve O’na iftira edecekler, O’na tuzaklar kuracaklardır.

Ülkemizde seçime giren dört değil, on dört cebin olmasını isteyen o kadar çok aday varken, vizyonu olmayan, cesareti, feraseti olmayan, aklı hür, fikri hür olmayan, düşünceleri güdük ve beyni gelişmeyen, ufku olmayan ve proje üretemeyen diğerleri algı operasyonlarıyla Kahramanmaraş’a tabii ki cepsiz bir başkan olmasını istemeyeceklerdir.

Onların, tertemiz duygular besleyen Kahramanmaraş’ın güzel insanları üzerindeki oyunlarını Yüce Allah bozuverir. Merhum Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN’ın tüm insanlığın iki cihan saadeti için yeryüzüne serptiği tohumlar bugün ağaç oldu, çiçek açtı, meyve verdi.

Kahramanmaraş’lı bu kez Avukat Mustafa Vahdet SÜRÜCÜ’ye evet mührünü basarsa ben hiç şaşırmam.
Çünkü düşünen akıllar, gören gözler, işiten kulaklar, hakkı ve hakikati üstün tutan, iyiyi, güzeli ve doğruyu gören Kahramanmaraş’ın mümtaz insanları o kadar çok ki, bu defa Allah’ın(c.c.) izni ile isterlerse Kahramanmaraş’a CEPSİZ BAŞKAN’DA SEÇEBİLİRLER.

İnanıyorum ki 31 Mart 2019’da Kahramanmaraş’ta rakiplerin kimyaları bozulacak.
Kahramanmaraş’da yeni bir değişim ve gelişimi gerçekleştirecek ve herkesi kucaklayacak cepsiz başkan, onlara şifalar dileyip, geçmiş olsun diyecek ve onları da kucaklayacaktır.

EY CEPSİZ BAŞKAN !

Allah(c.c) yar ve yardımcınız olsun…

Sade Vatandaş
Sade Vatandaş - 2 yıl Önce

Aynı kıbleye yöneldiği insanlara kalbi doğrulmayanlar ne hikmetse din düşmanları ile aynı karede çok mutlu poz verebiliyor!!

SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67