Kahramanmaraş'ta Gençleri linç edeceklerdi! Sebebi ise "hesap"

Haber 46’nın haberine göre Kahramanmaraş’ta bir gece kulübünde hesap yüzünden çıkan tartışmada, bazı gençlerin darp edildiği öne sürüldü.

Kahramanmaraş'ta Gençleri linç edeceklerdi! Sebebi ise "hesap"

Kahramanmaraş’ta gece saatlerinde Egemenlik Mahallesinde bulunan bir eğlence mekanında hesap tartışması yüzünden kavga çıktı.

İddialara göre gece saatlerinde genç bir arkadaş topluluğu eğlence için gittiği mekanda yüksek tutarlı bir hesap ile karşı karşıya kaldı. Bunun üzerine garsonlar ile tartışmaya giren gençler hiç beklemedikleri bir tepki ile karşı karşıya kaldı. Sözlü tartışmanın büyümesi üzerine mekan yetkilileri ve çalışanları gençlere mekan içerisinde kısa süreli bir arbede yaşandı. Olay sonrasında açıklama yapan gençler, 5 arkadaş eğlence için gece kulübüne geldik. Hayatımızda ilk defa geliyoruz, sadece 1 arkadaşımız alkol kullandı. Menüdeki fiyatta 30 TL yazıyordu. Bizde sadece enerji içeceği ve meyve suyu içtik. Karşımıza 432 TL tutarında hesap gelince şoka uğradık. Neden bu kadar fazla geldiğini sorduğumuz zaman sert bir tavırla karşılaştık. Ne söylesek hakaret olarak algıladılar ve bize saldırdılar. Mekanda bulunan müşteriler bizi kurtardı “ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER