AKEDAŞ, 20 Ocak Cumartesi günü Kahramanmaraş'ın tam 2 ilçesinde elektriklerin kesileceğini duyurdu. Hangi ilçelerde ve hangi saatlerde elektriklerin olmayacağı vatandaşlar tarafından merak edildi. İşte elektriklerin kesileceği yerler...

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde, AKEDAŞ tarafından yapılacak olan tesis çalışmaları nedeniyle belirli mahallelerde elektrik kesintisi yaşanacak. Aşağıda belirtilen mahallelerdeki aboneler, belirlenen saat aralığında elektrik kesintisiyle karşılaşabilirler:

Köprübaşı
Cumhuriyet
Kireç
Fındıklıkoyak
Taşoluk
Yiricek
Acıelma
Huğdaş
Kaleboynu
Kazandare
Hacıkodal
Sırmalı
Yoğunoluk
Payamburnu

  • Tarih: 20 Ocak 2024
  • Saat Aralığı: 09:00 - 15:00
  • Sebep: Tesis Çalışması

Bu mahallelerdeki abonelerin, elektrik kesintisi süresince alternatif enerji kaynaklarına yönelmeleri ve gerekli önlemleri almaları önemlidir.

DULKADİROĞLU İLÇESİNDE DE ELEKTRİK KESİNTİSİ OLACAK

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde, AKEDAŞ tarafından gerçekleştirilecek olan 3. şahıs çalışmaları nedeniyle belirli bir bölgede elektrik kesintisi yaşanacak. Aşağıda belirtilen mahalledeki aboneler, belirlenen saat aralığında elektrik kesintisiyle karşılaşabilirler:

Gözler Fırat Görgel'in toplantısında: Kahramanmaraş projelerini açıklayacak Gözler Fırat Görgel'in toplantısında: Kahramanmaraş projelerini açıklayacak

Genç Osman Mahallesi (Bir Kısmı)

  • Tarih: 20 Ocak 2024
  • Saat Aralığı: 10:00 - 13:00
  • Sebep: 3. Şahıs Çalışması

Bu mahalledeki abonelerin, kesinti süresince gerekli önlemleri alarak mağduriyet yaşamamaları önemlidir. Elektrik kesintileriyle ilgili güncel bilgileri AKEDAŞ'ın resmi iletişim kanalları üzerinden takip etmeleri önerilmektedir.