Yaz mevsimiyle birlikte düğün sezonu resmen başladı. Hayatınızın en özel gününde, 2024 yılının en trend gelinlik modellerini Kahramanmaraş’ta hizmet veren Serpil'in Gelin Evi VİP'de bulabilirsiniz.

Kadın girişimci Serpil Kılıçkara, 15 yıldır gelinlik ve aksesuar tasarımıyla sektörde adından söz ettiriyor. ‘Trend Aksesuar’ adıyla başlattığı girişim, şimdi gelinlik sektörüne de iddialı bir giriş yaparak büyüyor. Kılıçkara, düğün hazırlıklarının en önemli parçası olan gelinlikleri, şık ve modern tasarımlarla sunarak gelin adaylarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Envisioning Elegance Bride To Be In Bridal Boutiq 2024 04 23 22 54 58 Utc

HER İHTİYACA CEVAP VERİYOR

Serpil’in Gelin Evi, gelinliklerin yanı sıra kına gecesi bindallıları ve nişan elbiselerini de Kahramanmaraşlıların beğenisine sunuyor. Kılıçkara, şehrin en gözde noktalarından biri olan Onikişubat ilçesindeki Yusuflar Mahallesi Şekerdere Bulvarı'nda hizmet veriyor. Serpil’in Gelin Evi, kaliteli ve uygun fiyatlı seçeneklerle gelinlerin ilk tercihi olmayı hedefliyor.

GELİN ADAYLARINA ÖZEL KAMPANYALAR

Düğün sezonu boyunca Serpil'in Gelin Evi’nde çeşitli indirimler ve kampanyalar gelin adaylarını bekliyor. Serpil Kılıçkara, yeni mağazasında sunduğu VIP hizmetlerle her gelinin hayalindeki gelinliği bulmasını sağlıyor.

Ali Avgın’dan “Maraş Romanları”na Dair Çarpıcı Açıklamalar Ali Avgın’dan “Maraş Romanları”na Dair Çarpıcı Açıklamalar

Bridal Morning Preparations 2023 11 27 05 29 49 Utc

SERPİL KILIÇKARA'NIN AÇIKLAMASI

Serpil Kılıçkara, iş hayatına dair şu ifadeleri kullandı:

"Kahramanmaraş Şekerdere Caddesi, Onikişubat'ta yer alan Trend Aksesuar mağazamız 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. İlk olarak aksesuar yaparak başladım ve zamanla bu işi genişlettim. Üç çocuğumla birlikte çalışarak büyüttüğüm işimi bugün 40-50 kişilik bir ekiple yürütüyorum. 2020'de Kahramanmaraş'ta bir mağaza açma kararı aldım ve 'Serpil'in Gelin Evi' adıyla hizmet vermeye başladım. Gelin adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir mağaza kurmak istedim ve bu amaçla VIP hizmet sunan ikinci şubemizi açtık."

GELİN EVİ VIP: HER ŞEY BİR ARADA

Serpil Kılıçkara, Trend Aksesuar'ın üç katlı mağazasında aksesuar ve gelinlikleri bir arada sergileyemediği için ikinci bir mağaza açmaya karar verdiğini belirerek, "VIP mağazamızda gelinlik, kaftan, bindallı ve nişanlık gibi tüm ürünleri bir araya getirdik. Kadın girişimcilere mesajım: Kadınlar her zaman güçlüdür, bunu unutmayalım. 2020'de tasarım ödülü aldım ve bu, kadınların gücünü gösteriyor. Çocuklarınız olsa bile her şeyi başarabilirsiniz." dedi.

“HERKESİ BEKLİYORUZ”

Kahramanmaraşlı gelin adaylarını Serpil'in Gelin Evi ve Trend Aksesuar mağazalarına davet eden Kılıçkara, "Mağazalarımızda sözden düğüne kadar tüm hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Herkesi bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Serpil'in Gelin Evi ve Trend Aksesuar, Kahramanmaraş'ın en prestijli adreslerinden biri olarak, düğün sezonunun vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Editör: Furkan Tuğrul