Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Wushu-Kungfu Balkan Şampiyonası'nda dereceye girerek madalya kazanan Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü sporcuları Zöhre Özdemir, Kıyan Özdemir, Muhsin Esad Yılmaz, Halil Necati Yılmaz, Kulüp başkanı Ahmet Özkul, Kulüp Başkan Yardımcısı Tarık Kaan Yılmaz, Kulüp Üyesi Mustafa Altuntop ve Wushu-Kungfu Antrenörü Ahmet Gözükara’dan oluşan ekibi, makamında kabul etti.

Şampiyon sporcularla bir süre sohbet eden İl Müdürü Boz, Wushu-Kungfu Balkan Şampiyonasında Genç Bayanlarda Balkan 1.si olan Zöhre Özdemir, Genç Erkeklerde Balkan 1.olan Kıyan Özdemir, Yıldız Erkeklerde Balkan 2.si olan Halil Necati Yılmaz ve Minik Yıldız Erkeklerde Balkan 2.si olan Muhsin Esad Yılmaz’ı başarılarından dolayı ayrı ayrı tebrik ederek, Kahramanmaraş’a kazandırdıkları madalyalardan dolayı teşekkür etti.

İl Müdürü Boz, sporculara çalışmalarına düzenli olarak devam etmelerini, hedeflerinde milli sporculuk olması gerektiğini, milli sporcu olmalarının kendilerine getireceği katkılardan bahsederek, milli olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirtti.

Kahramanmaraş'ta stat problemi! Kahramanmaraşspor maçlarını nerede oynayacak? Kahramanmaraş'ta stat problemi! Kahramanmaraşspor maçlarını nerede oynayacak?

İl Müdürü Boz, Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü yönetimine şampiyon sporcular yetiştirdikleri ve onlara vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederek, 6-18 Şubat 2023 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan Wushu-Kungfu Türkiye şampiyonasına katılacak sporcular; Zöhre Özdemir, Kıyan Özdemir, Halil Necati Yılmaz, Muhsin Esad Yılmaz ve antrenör Ahmet Gözükara’ya başarılar diledi.

Editör: TE Bilisim