Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü ile mücadele kapsamında gerçekleştirilen operasyonda, 1 kişi gözaltına alındı.

Elbistan'a Dev Yatırım: 12 Yeni Fabrika 1.5 Milyar TL'ye Kuruluyor! Elbistan'a Dev Yatırım: 12 Yeni Fabrika 1.5 Milyar TL'ye Kuruluyor!

FETÖ ÜYELERİNE YÖNELİK OPERASYON

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü faaliyetleri nedeniyle hakkında yakalama kararı bulunan şüphelilere yönelik ciddi bir operasyon başlattı.

12 YIL 6 AY HAPİS CEZASI İLE ARANAN İSİM YAKALANDI

Yapılan detaylı çalışmalar sonucunda, İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi İlamat Bürosunca 12 yıl 6 ay hapis cezası ile aranan M.K. isimli şüpheli tespit edilerek gözaltına alındı.

EMNİYETTEKİ İŞLEMLER TAMAMLANDI, TUTUKLANARAK CEZAEVİNE KONULDU

M.K., Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. Yapılan sorgulama sonrasında tutuklama kararı çıkan şüpheli, cezaevine gönderildi.

Bu operasyon, FETÖ/PDY ile mücadele kapsamında sürdürülen kararlı çalışmaların bir göstergesi olarak dikkat çekti. Emniyet birimleri, terör örgütleri ve illegal faaliyetlere karşı yürütülen operasyonlarla halkın güvenliğini sağlamaya yönelik çabalarını sürdürüyor.

Kaynak: SHA