Birlikte mücadele başarı getirdi! Mücbir sebep bir kez daha uzatıldı Birlikte mücadele başarı getirdi! Mücbir sebep bir kez daha uzatıldı

Kahramanmaraş ilinde, geniş kapsamlı asfalt yenileme çalışmalarının kesintisiz bir şekilde devam ettiği bildirildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Alparslan Türkeş Bulvarı'nda yürütülen asfalt yenileme faaliyetlerinin üçüncü aşamaya geçildiğini duyurdu.

Yurt Kavşağı'ndan Çocuk Yuvası Kavşağı'na kadar olan yaklaşık bir kilometrelik bölümünün, baştan sona kadar asfaltının yenilendiği belirtildi.

kahramanmaras-asfalt-calismasi

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, "Binevler Bölgesi Cadde Yenileme Projesi kapsamında ekiplerimiz aşamalı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Kavşağı'ndan Yurt Kavşağı'na uzanan ana arterde tamamlanan faaliyetlerin ardından Alparslan Türkeş Bulvarı'nda üçüncü aşamaya geçilmiştir. Bölgede gerçekleştirilen asfalt, refüj, yaya yolu ve peyzaj düzenlemelerinin kısa bir süre içinde tamamlanmasıyla birlikte, alt ve üstyapı açısından yenilenen arterler bölgenin değerine önemli katkı sağlayacaktır" denildi.