Türkoğlu İlçe Başkanı Hasan Kızıldağ, İYİ Parti'den istifa etti Türkoğlu İlçe Başkanı Hasan Kızıldağ, İYİ Parti'den istifa etti

Kahramanmaraşlılar, Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte tatil planlarını yaparken, merakla hava durumu tahminlerini araştırıyor. İşte bayram boyunca Kahramanmaraş'ta beklenen hava durumu:

ÇARŞAMBA - SAĞANAK YAĞIŞLI

Çarşamba günü Kahramanmaraş'ta sağanak yağışlar etkili olacak. Gün içinde hava sıcaklığı en yüksek 14°C, en düşük ise 8°C olacak. Nem oranı %71 ve rüzgar hızı 10 km/s olarak öngörülüyor.

PERŞEMBE - PARÇALI BULUTLU

Perşembe günü parçalı bulutlu bir hava bekleniyor. Gün içinde sıcaklık 18°C'ye kadar yükselecek, en düşük ise 9°C olacak. Nem oranı %24 ve rüzgar hızı 13 km/s olacak.

CUMA - ÖĞLEDEN SONRA GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞANAKLAR

Cuma günü öğleden sonra Kahramanmaraş'ta gök gürültülü sağanak yağışlar bekleniyor. Sıcaklık en yüksek 18°C, en düşük ise 9°C olacak. Nem oranı %67 ve rüzgar hızı 10 km/s olacak.

Kahramanmaraşlılar, bayram tatili boyunca hava durumunu göz önünde bulundurarak planlarını yapabilirler. Herkesin sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmesi dileğiyle...