Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde, iş insanı A.D.B. ile komşusu M.G. arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle yaşanan kavga, trajik bir sona ulaştı. Kavganın büyümesi üzerine silahla M.G.'ye ateş eden A.D.B., bu esnada araya girerek kavgayı ayırmaya çalışan işçisi T.T.'yi de vurarak hayatını kaybetmesine neden oldu.

OLAY NASIL GELİŞTİ?

Edinilen bilgilere göre, iş insanı A.D.B. ve komşusu M.G. arasında uzun süredir devam eden bir arazi anlaşmazlığı vardı. Geçtiğimiz günlerde bu anlaşmazlık, iki komşu arasında şiddetli bir kavgaya dönüştü. Kavga sırasında A.D.B., yanındaki silahla M.G.'ye ateş etti.

Bu esnada A.D.B.'nin çiftliğinde çalışan bir işçi olan T.T., kavgayı ayırmaya çalıştı. Fakat A.D.B., T.T.'yi de silahla vurarak hayatını kaybetmesine neden oldu.

1 KİŞİ ÖLDÜ

Olay yerine ihbar üzerine gelen sağlık ekipleri, yaralı M.G.'yi hastaneye kaldırırken, T.T. ise olay yerinde hayatını kaybetti. Olayı gerçekleştirdiği iddia edilen A.D.B. ise firari olarak aranıyor.

Kahramanmaraş Doğu Anadolu Bölgesi oldu da bizim mi haberimiz yok! Pes dedirten haber Kahramanmaraş Doğu Anadolu Bölgesi oldu da bizim mi haberimiz yok! Pes dedirten haber

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kahramanmaraş Cumhuriyet Savcılığı tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Olay yerinde incelemeler yapan jandarma ekipleri, firari A.D.B.'nin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

(Haber: Yavuz Tozan)

Editör: İsa Aslantaş