Kahramanmaraş'ta Feci Kaza! Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti Kahramanmaraş'ta Feci Kaza! Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti

Kahramanmaraşlı doktor araştırmacı yazar Gökhan Gökşen'in sosyal medya hesabından paylaştığı bir olay, Kahramanmaraş'ta yaşanan beceriksizliği ve liyakatsizliği gözler önüne serdi. 27 Mart 2024 tarihinde İstanbul'dan Kahramanmaraş'a sefer yapan uçak, havalimanındaki GPS cihazı sıkıntısıyla ilgili Kahramanmaraş Havalimanı'na iniş yapamadı ve Gaziantep'e yönlendirildi.

GAZİANTEP'TE BEKLEYİŞ VE BİLGİSİZLİK

Gaziantep'e inen uçakta bir saat boyunca bekletilen yolcular, herhangi bir bilgi alamadı. Bir saat sonra pilot, yakıt alınıp Kahramanmaraş'a tekrar uçulacağını söyledi.

UÇAK KAHRAMANMARAŞ'A İNEMEDİ, YOLCULAR OTOBÜSLERLE TAŞINDI

Saat 16:00'da Kahramanmaraş'a inmesi gereken uçak, Pazarcık yönünden iniş yapmaya başladı ancak son anda pas geçip tekrar yükselişe geçti. 30 dakika dolaştıktan sonra batı tarafından inişe geçen uçak yine iniş yapamadı ve Gaziantep'e geri döndü. Yolcular, Gaziantep'ten otobüslerle saat 21:00'de Kahramanmaraş Havalimanı'na getirildi. Böylece İstanbul-Kahramanmaraş uçuşu tam 7 saat sürdü.

"BU KADAR MI DEĞERSİZİZ"

Yolcular, yaşanan bu rezillik karşısında tepkili. Gökşen, perişan ve rezil olduklarını ifade ederek, Kahramanmaraş halkının bu kadar değersiz olmadığını, bu duruma neden olanların utansın gerektiğini söyledi.

Gökşen, Kahramanmaraş'ın bu hale gelmesinden sorumlu olan milletvekillerinden belediye başkanlarına kadar tüm yetkilileri göreve çağırdı. Yaşanan bu rezillik için sorumluların hesap vermesi gerektiğini vurguluyor

gokhan-goksen-paylasimi

KAHRAMANMARAŞ HALKI HAKEDİYOR MU?

Yaşanan bu olay Kahramanmaraş'ın liyakat ve beceri eksikliğinin somut bir göstergesi olarak yorumlandı.