Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nde özel bir etkinlik düzenledi.

Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, bu özel günde şehrin farklı bölgelerinde yaşayan yaşlı vatandaşları ziyaret ederek onların yüzlerini güldürdü.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HİZMET

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, toplumun her kesimine yönelik faaliyetlerine devam ediyor.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, yaşlı vatandaşların evlerine giderek onları yalnız bırakmadı.

Yaşlılar Günü Ziyaret (7)

Kahramanmaraş'ta zemin sorunları ve yeni hastane planları! İrfan Karatutlu'dan flaş açıklamalar Kahramanmaraş'ta zemin sorunları ve yeni hastane planları! İrfan Karatutlu'dan flaş açıklamalar

ANLAMLI ZİYARETLER YAŞLILARIN YÜREKLERİNİ ISITTI

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuba Gökçen liderliğindeki ekip, yaşlılarla samimi sohbetler gerçekleştirdi ve onların yüzlerini güldürdü.

Yaşlı vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. 

YAŞLILARA SÜREKLİ DESTEK

Tuba Gökçen, ziyaretlerle ilgili şunları söyledi: "Büyükşehir Belediyesi olarak, engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Güngör önderliğinde, yaşlı vatandaşlarımıza yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaşlılarımızın evlerine kurduğumuz akıllı otomasyon sistemleriyle sürekli olarak onları takip ediyor, kişisel bakım ve temizlik ihtiyaçlarına özen gösteriyoruz. Yaşlılarımızı yalnız bırakmadık ve bundan sonra da bırakmayacağız."

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yaşlı vatandaşlara verdiği bu özel destekle toplumun bir parçası olan herkesin yaşam kalitesini artırmaya devam ediyor.

Yaşlılar Günü Ziyaret (4)

Editör: İsa Aslantaş