Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi'nde yer alan 66012. Sokak'ta yapılacak asfalt çalışmaları nedeniyle yolun trafiğe kapatılacağını açıkladı.

Malatya Akçadağ Depremi: Tehdit mi, Olağan mı? Dikkat çeken Kahramanmaraş vurgusu Malatya Akçadağ Depremi: Tehdit mi, Olağan mı? Dikkat çeken Kahramanmaraş vurgusu

ULAŞIMDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Belediyeden yapılan duyuruya göre, asfaltlama çalışmaları 11 Haziran Salı günü saat 08.00'de başlayacak ve 12 Haziran Çarşamba günü saat 08.00'e kadar sürecek. Bu süre zarfında arter, araç trafiğine kapalı olacak.

Yol Kapama-2

TRAFİK İŞARETLERİ VE ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nden yapılan açıklamada, Onikişubat Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek çalışmalar sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerektiği vurgulandı. Ayrıca, vatandaşların alternatif güzergahları kullanmaları tavsiye edildi.

YENİLEME ÇALIŞMALARI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, yol çalışmalarının tamamlanmasının ardından bölgedeki ulaşımın daha rahat ve konforlu hale geleceğini belirtti. Belediye yetkilileri, vatandaşların çalışmalar süresince gösterecekleri sabır ve anlayış için teşekkür etti.

Editör: İsa Aslantaş