Yargı dizisinin yeni sezonu için yayınlanan fragman, izleyicileri büyük bir heyecan içinde bıraktı.

24 Eylül Pazar günü ekranlara dönecek olan dizi, zaman atlamasıyla yeni bir soluk kazanacak gibi görünüyor.

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı Yargı, Kanal D ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

CEYLİN KARAKTERİNİN DEĞİŞİMİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Yeni sezon fragmanıyla birlikte dikkat çeken bir diğer detay ise Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz'in yeni imajı oldu. Oyuncu, Ceylin karakterine tamamen yeni bir hava katmak için saçlarını kahkül kestirdi.

Bu değişim, izleyiciler arasında karışık duygulara neden oldu. Kimi hayranlar, Pınar Deniz'in yeni imajını beğenirken, bazı takipçileri ise eski halinin daha çok yakıştığını ifade etti.

yargi-basliyor-1

AİLE İÇİ ANLAŞMAZLIK ŞAŞIRTTI!

Dizinin yeni sezonunda, Ceylin ve Ilgaz çiftinin çocukları dünyaya gelirken, aralarındaki anlaşmazlık seyircileri şaşırttı. Yeni sezonun merakla beklenen gelişmeleri arasında bu aile içi çatışmanın nasıl sonuçlanacağı da merak konusu.

Arka Sokaklar'a bomba transfer! Tuzak dizisinin yıldızıyla anlaştılar Arka Sokaklar'a bomba transfer! Tuzak dizisinin yıldızıyla anlaştılar

Yargı dizisinin yeni bölümü, 24 Eylül Pazar günü izleyicilerle buluşacak. Yeni sezonun heyecanını ve merakla beklenen gelişmeleri görmek için izleyicilerin sabırsızlıkla beklediği an yaklaşıyor.