Sakarya'nın Pamukova ilçesinde yaşayan 54 yaşındaki Nuran Kul, eşini akciğer kanserinden kaybetmesinin ardından bir adam tarafından telefonla taciz edilmeye başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 13 yıl sonra Irak'ta! 20'den fazla anlaşma imzalanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan 13 yıl sonra Irak'ta! 20'den fazla anlaşma imzalanacak

Uyarılarına rağmen taciz devam edince Nuran Kul, parkta adamı tokatlayarak yere serdi. O anlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

EŞİNİN ACISINI YAŞARKEN TACİZ EDİLDİ

Nuran Kul, iki ay önce eşini akciğer kanserinden kaybetmenin acısını yaşarken, bir adam tarafından telefonla aranarak taciz edilmeye başladı. Kul'un uyarılarına rağmen taciz devam etti.

PARKTA OSMANLI TOKADINI YAPIŞTIRDI

Nuran Kul, tacizciyi parkta gördü ve öfkesine hakim olamadı. Adama tokat atarak yere serdi. Olayı görenler Kul'u sakinleştirmeye çalışırken, Kul, "Kocam daha yeni öldü, seni gebertirim, adam ol. Arama diyorum sana niye arıyorsun, yaşından başından utan, acımı yaşıyorum kocam daha yeni öldü." diye bağırdı.

"OSMANLI KADINI OLDUĞUM İÇİN OSMANLI TOKADINI YAPIŞTIRDIM"

Nuran Kul, tacizciyi tanımadığını ve numarasını üye olduğu bir dernekten aldığını söyledi. Kul, "Aramaya devam etti 'para vereyim, yardımcı olayım' dedi ve ben de 'senin paranı istemiyorum, beni rahatsız etme' dedim. Kendisine 'tuttuğum yerde seni döverim' diye de söyledim bana bir şey yapamazsın dedi. Parka geldiğinde yanına gittim, telefonda söylediklerini şimdi de söyle deyince hiçbir şey diyemedi. Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı tokadını yapıştırdım ona. Sonra tuttum yere attım, yerde de biraz hırpaladım daha sonrasında çevredeki erkekler geldi elimden aldılar onu. Giderken arkasından bir tekme daha attım." dedi.

"BÜTÜN KADINLARA CESARET OLSUN"

Nuran Kul, diğer kadınlara da cesaret vererek, "İki ay oldu akciğer kanserinden eşimi kaybettim, iki tane torunum var onlara bakıyorum onlarla uğraşıyorum, ama bu sapıkta benimle uğraşıyor. Hak ettiği cezayı verdim, Osmanlı tokadını yapıştırdım. Bütün kadınlara da bu cesaret olsun, korkmasınlar ve Osmanlı tokadını yapıştırsınlar" şeklinde konuştu.

OLAY SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Olayı anlatan görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Birçok kullanıcı Nuran Kul'a destek verirken, tacizciye tepki gösterdi.