Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 2023 Ulaşım Yatırımları kapsamında, şehir merkezi, ilçe ve kırsal mahallelerdeki yerleşim yerlerinin ulaşımını iyileştirmek adına gerçekleştirdiği yatırımları hız kesmeden sürdürüyor.

KSÜ (7)

Bu kapsamda, Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü'nde bulunan yeni fakültelere ulaşımı sağlayan arterlerde önemli bir adım atılarak sıcak asfalt uygulamasına başlandı.

YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI İLE ULAŞIM KONFORU ARTIRILIYOR

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar, yeni fakültelerin ulaşım konforunu ve güvenliğini artırmayı hedefliyor.

Yapılan açıklamada, zemin öncesi hazırlıkların tamamlandığı ve şu anda sıcak asfalt serimine geçildiği belirtilerek, bu çalışmaların bölgedeki ulaşım altyapısını daha etkili hale getireceği vurgulandı.

KSÜ (6)

Kahramanmaraş'ta muhteşem manzara hayran bıraktı! Doğa fotoğrafçıları akın etti Kahramanmaraş'ta muhteşem manzara hayran bıraktı! Doğa fotoğrafçıları akın etti

KESİNTİSİZ YOL YENİLEME VE ALTYAPI GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI

Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşım altyapısını güçlendirmek amacıyla yol yenileme, bakım, onarım ve asfalt uygulamalarını sürdürerek vatandaşların güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmelerine olanak sağlıyor.

Bu çerçevede, KSÜ Avşar Kampüsü'ndeki yeni fakültelere ulaşımı sağlayan arterlerde yapılan sıcak asfalt çalışmaları, bölgedeki ulaşımın daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

KSÜ (4)

KSÜ (5)

KSÜ (2)

KSÜ (3)