Türk televizyon dünyasının fenomen yapımlarından Kurtlar Vadisi'nin ekranlara geri dönüş yapacağına dair söylentiler, izleyici kitlesi arasında büyük bir heyecan yarattı.

Yıllar boyunca büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve Türk dizi tarihinde önemli bir yere sahip olan Kurtlar Vadisi'nin, "Kurtlar Vadisi Kaos" ismi altında Exxen platformunda izleyicilerle buluşacağı iddiaları sosyal medyada ve çeşitli haber sitelerinde geniş yankı buldu.

Onur Seyit Yaran'dan yeni bomba: "Yandaki Oda"da nefes kesen bir rol! Onur Seyit Yaran'dan yeni bomba: "Yandaki Oda"da nefes kesen bir rol!

Bu heyecan verici haberlerin ardından dizinin yapım şirketi Pana Film'den konuya ilişkin resmi bir açıklama geldi.

"GERÇEK BİLGİLER İÇİN RESMİ KANALLARI TAKİP EDİN"

Pana Film tarafından yapılan açıklamada, Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin yayınlanacağına dair ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Yapım şirketi, sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruda, "Yakın zamanda birtakım internet haber sitelerinde yapılan haberler ve sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlar neticesinde aşağıdaki açıklamayı yapma gereği hasıl olmuştur. Yapılan haberler ve paylaşımlarda Kurtlar Vadisi dizisinin yeni bölümleri ile ekranlara döneceği, oyuncu kadrosunun ve yayınlanacağı platformun belirlenmiş olduğu şeklinde ibareler yer almaktadır. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki yapılan haberler ve paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla alakalı tekzip ilgililerine iletilmiştir. Kurtlar Vadisi dizisinin ekranlara döneceği zaman, kadro ve platform hakkındaki haberleri ve gelişmeleri kaynağından öğrenmek adına sadece yapımcı olan şirketimizin ve Necati Şaşmaz'ın yapacağı açıklamaları dikkate almanızı rica ederiz." ifadelerine yer vererek konuyla ilgili yanlış bilgilendirmeye karşı uyarıda bulundu.