Son yıllarda televizyon pazarında artan rekabet, LG gibi dev markaları bile yeni stratejilere yöneltmiş durumda. Özellikle yerli ve Çinli markaların sunduğu uygun fiyatlı modeller, LG'nin NanoCell gibi yeni nesil LED TV'lerini zor duruma sokmaya başlamıştı.

Ancak LG Türkiye, bu soruna ilginç bir çözüm buldu. Son dönemde online satış kanallarındaki rekabetin de etkisiyle, LG NanoCell TV modellerinde önemli fiyat indirimlerine gidildi.

Twitter'ın rakibiydi: Post News kapanıyor, net tarih verildi! Twitter'ın rakibiydi: Post News kapanıyor, net tarih verildi!

FİYATLAR YERLE BİR OLDU: NANOCELL TV'LER ULAŞILABİLİR HALE GELDİ

Normal şartlarda oldukça yüksek fiyatlarla satılan LG NanoCell TV'ler, bu indirimler sayesinde adeta yok satıyor. Özellikle 50 inçlik modellerde fiyatlar 7.000 TL'ye kadar düştü. Bu da NanoCell TV'lerin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyor.

CANLI RENKLERİN KEYFİNİ UYGUN FİYATA DENEYİMLEYİN

LG NanoCell TV'ler, sunduğu canlı renklerle her zaman öne çıkan modeller olmuştur. NanoCell teknolojisi sayesinde her pikselde kusursuz renk üretimi sağlayan bu TV'ler, film ve dizi keyfini bambaşka bir boyuta taşıyor.

Editör: İsa Aslantaş