Gurur Aydoğan'dan Oya Aydoğan paylaşımı: Bugün sensiz altıncı yıl...

Türk sinemasının ünlü oyuncularından Oya Aydoğan, 2016 yılında 59 yaşında hayatını kaybetmişti. Aydoğan'ın ölümünün altıncı yılında, oğlu Gurur Aydoğan duygusal bir mesaj paylaştı.

Gurur Aydoğan'dan Oya Aydoğan paylaşımı: Bugün sensiz altıncı yıl...

Yeşilçam'ın usta oyuncularından biri olan Oya Aydoğan, 2016 yılında aort damarı yırtılması nedeniyle hayatını kaybetmişti. Aydoğan'ın vefatının üzerinden altı yıl geçti.

“ANNEMİ ÇOK ÖZLÜYORUM”

Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan, sanatçının vefatından sonra yaptığı bir açıklamada annesini özlediğini ancak hayatına devam ettiğini söylemişti. Gurur Aydoğan, "Annem bana hayatım boyunca kimseye mahcup etmeyecek derecede birikim bıraktı" ifadelerini kullanmıştı.

"NE YAZIK Kİ ZAMAN SU GİBİ AKIP, GEÇİYOR"

Gurur Aydoğan, annesini ölümünün yıl dönümünde andı. Oya Aydoğan ile birlikte çekilen eski bir fotoğrafını yayınlayan Aydoğan, gönderisine duygusal bir not düştü. Oyuncunun, "Ne yazık ki zaman su gibi akıp, geçiyor... Bugün sensiz altıncı yıl... Mekanın cennet olsun meleğim. Sonsuza kadar aklımdasın..." ifadelerini not düştüğü paylaşım 3 binden fazla beğeni aldı.

GİZEMLİ SARIŞINLA GÖRÜNTÜLENDİ

Gurur Aydoğan, geçtiğimiz aylarda gizemli sarışın arkadaşı ile Bebek’te görüntülenmişti. Aydoğan, görüntülenmenin hemen ardından gözlerden kaybolmuştu.

Bir süredir aşk yaşadıkları haberleriyle gündeme gelen oyuncu Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan her defasında bu iddiaları reddetmişti. Aydoğan, Hilal Altınbilek ile aralarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayarak, “Ne sevgilisi arkadaşlar Hilal benim arkadaşım olur” demişti.

'AKLINIZA YANLIŞ BİR ŞEY GELMESİN!'Gurur Aydoğan paniklediHaberi Görüntüle

AYNI BİNAYA GİRİŞ YAPTILAR

Geçtiğimiz temmuz ayında aşk yaşadıkları konuşulan, daha sonra ayrıldıkları yönünde haberler çıkan Hilal Altınbilek ile Gurur Aydoğan, geçtiğimiz günlerde de eğlence çıkışı aynı binaya giriş yapmıştı. Levent'te bir binanın önünde duran iki oyuncu, araçlardan indi. Binaya ilk Gurur Aydoğan girerken, patlayan flaşlar karşısında şok yaşamıştı.

Merhum sanatçı Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan ile Hilal Altınbilek, temmuz ayında Çeşme Dalyan The Beach Of Momo'da görüntülenmişti. Gün boyu beraber olan Aydoğan ile Altınbilek, sıcak havaya daha fazla dayanamayarak el ele denize girmişti

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67