Survivor Hakan Hatipoğlu'nun 'All Star' listesi olay çıkardı!

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor Panorama' programının yorumcusu Hakan Hatipoğlu, 'Survivor All Star 2022' yarışması başlamadan günler önce adayların performans sıralamasını yaptı. Listede yer almayan Yasin Obuz ve son sıralardaki Mert Öcal ve Furkan Kızılay, sosyal medya hesaplarından isyan etti.

Survivor Hakan Hatipoğlu'nun 'All Star' listesi olay çıkardı!

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor, bu yıl All Star bölümüyle ekrana gelecek. İlk bölümü 15 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak, eski yarışmacıların mücadele edeceği yarışma başlamadan polemikler başladı.

Survivor All Star'da yarışmacı performanslarına ilişkin tahminlerini Twitter hesabından yayınlayan Hakan Hatipoğlu'nun, bazı isimlere yer vermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Performans tahminlerini kadın-erkek sıralaması yaparak paylaşan Hakan Hatipoğlu, listede adını geçirmediği Yasin Obuz ile son basamakta yer verdiği Furkan Kızılay ve Mert Öcal'dan tepki gördü.

"BOŞ YAPMAYA DEVAM ET" 

Eski yarışmacı Hatipoğlu'nu hedef alan Yasin, "Bizi adamdan saymayanı, adam etmesini iyi biliriz. Boş yapmaya devam et. O algılarınızı yerle bir edeceğim eyvallah" ifadelerini kullandı.

"ÇOK AMATÖRCE" 

Survivor Mert, Twitter'dan "Kimin ne performans yapacağı hiç belli olmaz. Daha Dominik'e gitmeden yapılan performans değerlendirmeleri çok amatörce. Hangi yarışmacının 100 metreyi kaç saniyede koştuğunu veya ne kadar atış çalıştığını kim biliyor?" mesajını yazdı.

"HIRSINI ALAMAMIŞ PAŞAM" 

Furkan Kızılay da "Hırsını alamamış paşam! Demek ki bu sene sadece sahada değil, dışarıda da savaşacağız. Öncelikle şunu söyleyeyim, fragmanda 'heyecanlıyım, kazanmayı özledim' dedim. Çünkü benim savaşım kendimle! Ben kimseyi hor görerek, küçümseyerek gitmiyorum. Bütün arkadaşlarım birbirinden yetenekli kişiler. Böyle bir sıralama yapmak sadece ilgi odağı olmak amaçlıdır" sözleriyle, tepkisini dile getirdi.

ALL STAR GÖNÜLLÜLER TAKIMI 

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Seda, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı

ALL STAR ÜNLÜLER TAKIMI 

Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Birsen Bekgöz

"ACUN ABİYE MESAJ ATTIM" 

'Survivor 2016'ya hızı ve hırsıyla damga vurarak şampiyon olan, 'Avatar' lakaplı Çağan Atakan Arslan,, "Seni sabırsızlıkla izlemek isteyen bir kitle var. All Star'a katılmaya nasıl karar verdin?" sorusuna dikkat çeken bir yanıt vermişti.

Acunn.com'dan Şebnem Ber'e röportaj veren Atakan, "Bir önceki All Star'a oğlum olacağı için katılamamıştım. Bu sene de Survivor'a katılamayacaktım. Yurt dışında çok önemli bir işim vardı, büyük bir sözleşmeye imza atmıştım. O proje ertelenince fırsat açıldı. Acun abinin Instagram paylaşımını görünce mesaj yazdım, 'All Star'a gelmek istiyorum' dedim. O da beni aradı, sağ olsun. Görüştük ve bana kadroda yer verdi" demişti.

Kaynak:Milliyet

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2022, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67