TRT Tabii'den onay geldi: "Yeşil Deniz Milenyum" ikinci sezona başlıyor! TRT Tabii'den onay geldi: "Yeşil Deniz Milenyum" ikinci sezona başlıyor!

Ünlü yapımcı Fatih Aksoy'un yönetimindeki MedYapım, televizyon dünyasına damga vuran dizilere imza atmaya devam ediyor. Son dönemin sevilen oyuncularını bir araya getiren 'Hudutsuz Sevda' ve 'Kirli Sepeti' projelerinin ardından, şimdi de iki yeni diziye imza atmaya hazırlanıyor.

HUDUTSUZ SEVDA VE KİRLİ SEPETİ YAKINDA EKRANLARDA

MedYapım'ın bu sezon için hazırladığı 'Hudutsuz Sevda' ve 'Kirli Sepeti' dizileri, izleyicileri heyecanlandırmaya başladı. 21 Eylül Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 'Hudutsuz Sevda', tanıtımıyla büyük bir beklenti yaratırken, 'Kirli Sepeti'nin yayın tarihi ise henüz netleşmedi. Ancak, yapımcı firma, yeni projeler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

medyapim-kopuk-ve-kucuk-anne-ile-yepyeni-hikayelere-hazir

MEDYAPIM'DAN 2 YENİ DİZİ PROJESİ

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, MedYapım'ın FOX için hazırladığı Adana'da çekilecek olan üçüncü dizi olan "Çirkin," istenen oyuncu kadrosu oluşturulamadığı için şu an için rafa kaldırıldı. Ancak bu durum, yeni projelerin önünü açtı.

Bu yeni projelerden ilki, 'Kopuk' adını taşıyor. Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturacağı bu dizi, Deniz Karaoğlu, Fuat Mete ve Özden Selim Karadana tarafından yazılan senaryo ile Tarlabaşı'nda çekilecek.

Diğer proje ise 'Küçük Anne'. Bu dizinin oyuncu kadrosu hala görüşmeler aşamasında bulunuyor. Dizi, yabancı bir lisede hizmetli olarak çalışan 'İnci'nin doğum yapma sahnesiyle başlayacak ve heyecan verici bir hikayeyi izleyicilere sunacak.

MedYapım, bu yeni projelerle televizyon dünyasına yeniden iddialı bir giriş yapmayı hedefliyor. İzleyicilerin merakla beklediği 'Hudutsuz Sevda' ve diğer projeler ise yakın bir zamanda ekranlarda yerini alacak.