Müge Anlı'nın Gözlerden Uzakta Büyüttüğü Kızı Lidya, Aileler Yarışıyor Programında!

Televizyon dünyasının başarılı isimlerinden Müge Anlı'nın ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Lidya, uzun yıllar boyunca kameralardan uzak bir şekilde büyütüldü. Ancak geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde "Aileler Yarışıyor" adlı televizyon programına katıldı ve dikkatleri üzerine çekti.

Başarılı televizyoncu Müge Anlı, uzun yıllardır ATV ekranlarında program yaparak geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Anlı'nın Burhan Akdağ ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Lidya Müge Akdağ'ın bu programa katılması, izleyicileri şaşırttı.

Lidya Müge Akdağ, Koç Üniversitesi'nde hukuk bölümünde eğitimine devam ediyor ve ailesinin yanı sıra gözlerden uzak, sakin bir hayat sürdürüyordu. Ancak geçtiğimiz Ramazan ayında Asuman Krause'nin sunduğu "Aileler Yarışıyor" programında Lidya, arkadaşlarıyla kurduğu "Kunaryalar" takımıyla yarışmaya katıldı. Lidya'nın güzelliği ise programa katılanları büyüledi.

Müge Anlı'nın Lidya adlı kızı, programa katılmasıyla birlikte daha fazla tanınmaya başladı. Anlı'nın gözlerden uzakta büyüttüğü kızı, Aileler Yarışıyor programıyla izleyicilerin karşısına çıktı.

Müge Anlı'nın, gazeteci Burhan Akdağ ile 1993 yılında nikah masasına oturduğu ve 2002 yılında kızları Lidya'yı kucaklarına aldığı biliniyor. Ancak çift, bir süre sonra şiddetsiz geçimsizlik yaşamaya başladı ve 2008 yılında boşandı. İkili daha sonra tekrar bir araya gelerek evlendiler, ancak bu evlilikleri de Müge Anlı'nın şiddet iddialarıyla son buldu.

Başarılı televizyoncu Müge Anlı'nın ailesiyle yaşadığı bu dönemler izleyicileri derin düşüncelere sevk ediyor.

muge-anli-nin-gozlerden-uzakta-buyuttugu-kizi-16299536_8671_m

Bodrum Kalesi'nde Zeki Müren Şarkıları Coşturdu: İşte Unutulmaz Anlar. Bodrum Kalesi'nde Zeki Müren Şarkıları Coşturdu: İşte Unutulmaz Anlar.

Kaynak: Haberler.com