31 Mart'a sayılı günler kala, Türkiye'nin siyasi atmosferi adeta elektriklenmiş durumda.

Milyonlarca seçmen, siyasi partilerin belirlemiş olduğu aday listeleriyle birlikte, sandık başına giderek geleceklerini şekillendirecek önemli bir karara imza atacaklar.

Bu süreçte, tüm gözler partilerin seçim stratejilerine ve adaylarının sahada sergilediği performanslara çevrildi.

murat-ceyhan-secim-calismalari_1

Kahramanmaraş'tan İstanbul'a Uçak Bileti 1505 TL, Otobüs Bileti 1200 TL! Kahramanmaraş'tan İstanbul'a Uçak Bileti 1505 TL, Otobüs Bileti 1200 TL!

AK PARTİ'NİN PAZARCIK HAMLESİ

Seçim atmosferinin giderek ısındığı bu günlerde, Ak Parti'nin Pazarcık Belediye Başkanı adayı Murat Ceyhan, yoğun bir tempoda seçim kampanyasını sürdürüyor.

Cumhur İttifakı'nın desteğiyle yola çıkan Ceyhan, 31 Mart Yerel Seçimleri'ne kadar "gezmedik mahalle, çalmadık kapı kalmayacak" sloganıyla yola çıkarak, Doğaka çarşısında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ceyhan'ın bu ziyareti, bölgede olumlu yankılar uyandırdı.

Ceyhan'ın çarşı ziyaretindeki ana gündemi, vatandaşların sorunlarını dinlemek ve onlara çözüm odaklı projelerini anlatmak oldu.

Karşılıklı güven ve samimiyetin öne çıktığı bu görüşmelerde, Ceyhan vatandaşların sorunlarına kulak verdi ve onlara gerçekçi çözüm yolları sundu.

murat-ceyhan-secim-calismalari_2

"PAZARCIK'I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ"

Murat Ceyhan, seçim kampanyası kapsamında yaptığı açıklamalarda, vatandaşların görüş ve önerilerine büyük önem verdiklerini vurguladı.

"Sizlerin desteğiyle Pazarcık'ı birlikte yöneteceğiz" diyen Ceyhan, adaylık sürecinden bu yana ilçenin dört bir yanını dolaşarak vatandaşlarla buluştuğunu belirtti.

murat-ceyhan-secim-calismalari_3

Onların düşüncelerini, önerilerini ve beklentilerini dinleyerek, ilçenin geleceğine yön verecek kararları birlikte alacaklarını ifade etti.

Ceyhan, bu süreçte vatandaşların destekleriyle Pazarcık'ın daha yaşanabilir ve gelişmiş bir yer haline geleceğine inandığını söyledi.

Murat Ceyhan'ın bu samimi ve içten yaklaşımı, seçim öncesi Pazarcık'ta olumlu bir hava yaratırken, vatandaşların da kendisine olan güvenini pekiştirmiş görünüyor. 

murat-ceyhan-secim-calismalari_4