Kahramanmaraş'la Gaziantep arasına helikopter düştü! Kahramanmaraş'la Gaziantep arasına helikopter düştü!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programının konuğu, başarılı sanatçı Mustafa Taş oldu. Program, sevilen sunucular Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yönetiliyor.

MUSTAFA TAŞ'IN HAYAT HİKAYESİ

Mustafa Taş, Ankaralı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Babası memur olan Taş, Sincan'da doğup büyümüş ve küçük yaşlarda müziğe olan ilgisini keşfetmiştir. Sanatını geliştirerek topluma faydalı eserler sunma amacıyla çaba sarf eden Taş, müziğe ilk adımını 6 yaşında babasının hediye ettiği bağlama ile atmıştır.

2000 yılında 7-8 arkadaşıyla birlikte "Grup Öykü"yü kuran Mustafa Taş, grup dağıldığında sahneye çıkarak türkü söylemeye başlamıştır. İlk albümü olan "Atamın Seymenleri"ni 2009 yılında piyasaya sürmüştür. Daha sonra 2012'de çıkardığı "Dost Kazığı" isimli albümüyle büyük çıkış yakalayan sanatçı, Ankara kültürünü önemli platformlara taşıyarak geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

SANAT KARİYERİ VE EVLİLİĞİ

Mustafa Taş, 2013-2015 yılları arasında "Oturak Alemi" isimli televizyon programıyla izleyicilerle buluşmuş ve bu süre zarfında müzik kariyerine devam etmiştir. 2015 yılında Türkiye'nin önemli sahnelerinde konserler vererek geniş kitlelere ulaşan sanatçı, müzik dünyasındaki başarısını kanıtlamıştır.

Mustafa Taş, 27 Nisan 2016 tarihinde Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'nda Aysun Bahar ile dünya evine girmiştir. Müzik kariyerinde elde ettiği başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Mustafa Taş, hem sanatıyla hem de özel yaşamıyla izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.