Fenerbahçe-Olympiakos maçının spikeri kim, maçı kim anlatıyor? Fenerbahçe-Olympiakos maçının spikeri kim, maçı kim anlatıyor?

NBA'de Houston Rockets formasıyla parlayan Türk basketbolcu Alperen Şengün, Sacramento Kings ile yapılan maçın son anlarında sakatlık geçirerek sahayı terk etmek zorunda kaldı.

SACRAMENTO KING MAÇINDA SAKATLIK

Houston Rockets, dün akşam Sacramento Kings'e karşı oynanan maçta 114-104'lük galibiyet elde etti. Ancak maçın son anlarında Alperen Şengün'ün sakatlanması takım için endişe yarattı.

GENÇ YILDIZ TEKERLEKLİ SANDALYE İLE SAHADAN AYRILDI

Maç boyunca 14 sayı, 6 ribaund, 2 asist ve 2 top çalma gibi etkileyici performans sergileyen Alperen Şengün, Sacramento Kings'in hızlı hücumunda savunmada yer alırken bir pozisyonda düştü ve yerde kaldı. Şiddetli düşüşün ardından bir süre yerden kalkamayan genç oyuncu, sağlık ekibinin müdahalesinin ardından tekerlekli sandalye ile sahayı terk etmek zorunda kaldı.

SAĞLIK DURUMU BELİRSİZ

Alperen Şengün'ün sağlık durumu, yapılacak olan MR sonrasında netlik kazanacak. Takım ve taraftarlar, genç yıldızın bir an önce sağlığına kavuşmasını bekliyor.