Kahramanmaraş'a uyarı geldi: Sıcaklık aniden yükselecek! Kahramanmaraş'a uyarı geldi: Sıcaklık aniden yükselecek!

Nurhak'ın belediye başkanı İlhami Bozan, 1980 yılında bu güzel ilçede dünyaya geldi. Eğitim hayatına Nurhak'ta başlayan Bozan, ilkokuldan liseye kadar tüm eğitimini bu topraklarda tamamladı. Ardından İnönü Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü'ne girmeye hak kazandı.

Üniversite eğitimine Malatya'da başlayan İlhami Bozan, daha sonra öğretmen olarak atanarak İstanbul'a gitti. İstanbul'da öğretmenlik görevini yerine getirirken bir yandan da kendisini geliştirmekten geri kalmadı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü başarıyla tamamladı.

Eğitimdeki başarısını sürdüren Bozan, son olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde tezsiz yüksek lisansını tamamladı. Eğitim, Yönetim ve Denetim alanında yüksek lisans derecesine sahip olarak bilgi ve birikimini daha da artırdı.

NURHAK BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde İlhami Bozan, Nurhak Belediye Başkan adayı olarak halkın karşısına çıktı. Halkın teveccühünü kazanarak seçimi büyük bir farkla kazandı ve Nurhak'ta yeniden belediye başkanı oldu.

HİZMETLERİYLE ÖNE ÇIKACAK

İlhami Bozan, belediye başkanlığı görevine başladığı günden itibaren Nurhak'ın kalkınması ve gelişmesi için kararlı adımlar atmaya başladı. Halkın beklentilerine cevap vermek ve ilçenin potansiyelini en üst seviyede kullanmak için projeler geliştirmeye başlayan Bozan'ın, ilçeye önemli katkılar sağlayacağı öngörülüyor.