Nurişen Koçak, 08 Haziran 1973 tarihinde Emirgazi'de dünyaya geldi ve hayatını bu topraklara adadı. Peki, Nurişen Koçak kimdir ve hangi mesleği icra ediyor?

EĞİTİM HAYATI VE MESLEKİ KARİYERİ

Selçuk Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'nden 1997 yılında mezun olan Koçak, eğitimine Emirgazi'de başladı ve Ereğli İvriz Öğretmen Lisesi'nde devam etti. Veterinerlik alanında 16 yıldır hizmet veren Koçak, Emirgazi ve çevresinde saygın bir veteriner olarak biliniyor.

EMİRGAZİ'YE HİZMETTE LİDERLİK

2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Emirgazi Belediye Başkanı seçilen Nurişen Koçak, göreve geldiği günden itibaren ilçesine önemli hizmetler sunmaya devam ediyor.

AİLE HAYATI

Evli ve dört çocuk babası olan Koçak, sadece mesleki başarılarıyla değil, aynı zamanda aile değerlerine verdiği önemle de tanınıyor.

İnat TV Box ve SelçukSports HD: Fenerbahçe-Kasımpaşa Maçı Canlı İzleme Heyecanı mı, Güvenlik Riski mi? İnat TV Box ve SelçukSports HD: Fenerbahçe-Kasımpaşa Maçı Canlı İzleme Heyecanı mı, Güvenlik Riski mi?

SİYASİ KARİYERİ

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Konya İli, Emirgazi İlçesi Belediye Başkan adayı olan Koçak, siyasetteki duruşuyla da dikkat çekiyor.

Nurişen Koçak hakkında merak ettiğiniz her detayı bu haberdan öğrenebilirsiniz.