TV8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye'nin özel yılbaşı programında dikkat çeken isim: Özge Özacar. Peki, genç oyuncu Özge Özacar kimdir? İşte detaylar!

ÖZGE ÖZACAR'IN KİŞİSEL BİLGİLERİ

Astrolojik zeka haritası: Bu burçlar cehennemde VIP Astrolojik zeka haritası: Bu burçlar cehennemde VIP

22 Nisan 1995 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Özge Özacar, Türk dizi dünyasının genç ve yetenekli oyuncularından biridir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Özacar, Chubbuck, Le Coq, Meisner oyunculuk tekniklerine dair aldığı eğitimlerle dikkat çekmektedir. İngilizce ve Fransızca dillerini bilen genç oyuncu, Cannes Film Festivali'nde kırmızı halıda boy göstererek uluslararası alanda da adından söz ettirmiştir.

KARİYERİNDE YENİ BİR DÖNEM: BABA DİZİSİ

Özge Özacar, kariyerine Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle adım atmış ve ardından birçok projede başarılı performansıyla izleyiciden tam not almıştır. Oynadığı diziler arasında Meryem, Kefaret ve Sevgili Geçmiş gibi sevilen yapımlar bulunan genç oyuncu, 2022 yılında yayınlanmaya başlayan Baba dizisinde Cansu karakteriyle ekranlara geri dönmüştür. Önemli projelerdeki rolleriyle dikkat çeken Özacar, kariyerine Kısmet adlı yeni diziyle devam edecektir.

O SES TÜRKİYE'DE DİKKAT ÇEKEN PERFORMANSI

O Ses Türkiye'nin özel yılbaşı programında sahneye çıkan Özge Özacar'ın performansı izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Renkli karelerle süslenen programda Özacar, izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. O Ses Türkiye'de sesiyle olduğu kadar oyunculuğuyla da adından söz ettiren genç yetenek, hayranlarının merak konusu oldu.

SON DURUM: ÖZGE ÖZACAR'IN ROL ALDIĞI DİZİLER

Özge Özacar'ın kariyerinde yer aldığı bazı diziler şunlardır:

  • Tatlı Küçük Yalancılar (2015) – Müge
  • Oyunbozan (2016) – Zeynep
  • Lise Devriyesi (2017) – Meltem
  • Meryem (2017-2018) – Naz Sargun
  • Sevgili Geçmiş (2019) – Azra Yılmaz
  • Kefaret (2020-2021) – Meltem Serez
  • Baba (2022) – Cansu
  • Kısmet (2023- ) Melike (Fox TV)

Özge Özacar, başarılı kariyeri ve dikkat çeken performansları ile Türk televizyon dünyasında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. İzleyiciler, genç oyuncunun kariyerindeki yeni projeleri merakla bekliyor.