Dün Ramada Otel’de gerçekleşen basın toplantısında adaylığını net şekilde açıklayan Başkan Okumuş, bir gün Kahramanmaraş’ı ihya ve inşa sözü verdiğini ve o günün ise bugün olduğunu söyledi.

Kahramanmaraş'ta farklı suçlardan aranan 3 şüpheli tutuklandı Kahramanmaraş'ta farklı suçlardan aranan 3 şüpheli tutuklandı

Başkan Okumuş açıklamasını şöyle sürdürdü; “Kahramanmaraş benim özel projem. Yerel yönetimler ise uzmanlığım, tek işim, tek odağım. 33 yaşında Beyoğlu Belde Belediye Başkanı olduğumda, kalkınmayı yerelden başlatarak, bir gün bu kadim şehri ihya ve inşa etme sözü verdim.

O GÜN GELDİ

Kahramanmaraş'ı sadece ayağa kaldırmak için değil; şaha kaldırmak için geliyorum.

Şehrimdeki kamu, yerel yönetim, iş dünyası, sivil toplum ve vatandaş iş birliğinin en güzel örneğini vermek için geliyorum. Ben buna kader birliği, diyorum.

Şehrimdeki her canlının hayatına dokunmak, yaşam kalitesini artırmak ve bunu sürdürülebilir hale getirmek için geliyorum.

BÜYÜK PROJELER BÜYÜK EKİP GEREKTİRİR

Büyük işler, büyük projeler ve büyük ekipler gerektirir. Kahramanmaraş büyük düşünmeyi hak ediyor. Şanlı tarihinin ışığında memleketimi geleceğe taşımak ve her anlamda kaliteyi artırmak için geliyorum. Şüphesiz ki, her zorluğun altında bir kolaylık vardır.

İnancımla, birikimimle, vizyonumla, azmimle ve Büyük Türkiye ülkümle ben hazırım. Şimdi Tam zamanı.”

Editör: İsa Aslantaş