AK Parti'de, İzmir’den üç isim listede!

AK Parti'de, İzmir’den üç isim listede!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın tek aday olarak girdiği AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongre’de, Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) listesinde AK Parti İzmir Milletvekilleri Nükhet Hotar ve Hamza Dağ; Merkez Disiplin Kurulu (MDK) listesinde ise Kerem Ali Sürekli yer aldı.


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın tek aday olarak girdiği AK Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongre’de, MKYK ve MDK seçimi de yapılıyor. 50 kişilik listede AK Parti İzmir Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar ve AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ bulunuyor. AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya ise yedek listede yer aldı. AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ise yeniden MDK listesine girdi.


50 KİŞİLİK MKYK LİSTESİ
50 kişilik MKYK listesinde şu isimler yer alıyor; Abdülhamit Gül, Ahmet Sorgun, Ali Aydınlıoğlu, Asuman Erdoğan, Ayhan Ogan, Ayşe Sula Köseoğlu, Bekir Bozdağ, Berat Albayrak, Burhan Kuzu, Cevdet Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Edibe Sözen, Efkan Ala, Emine Nur Günay, Erol Kaya, F. Seniha Nükhet Hotar, Fatih Şahin, Fatma Güldemet Sarı, Fazilet Dağcı Çığlık, Fevzi Şanverdi, Hamza Dağ, Hüseyin Özbakır, Jülide Sarıeroğlu, M. Galip Ensarioğlu, M. Mehdi Eker, Mahmut Kaçar, Markar Esayan, Mehmet Muş, Mehmet Müezzinoğlu, Murat Baybatur, Mustafa Ataş, Mustafa Köse, Mustafa Savaş, Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Nurettin Canikli, Özben Y. E. Gökçen, Öznur Çalık, Radiye S. Katırcıoğlu, Ravza Kavakçı Kan, Sema Ramazanoğlu, Serkan Bayram, Şaban Dişli, Vedat Demiröz, Veysi Kaynak, Yasin Aktay, Yaşar Karayel, Zeyid Aslan ve Zeynep Alkış. 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2016, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63