Ak Parti Merkez İlçe Kongresi tek listeli yapıldı..

Ak Parti Merkez İlçe Kongresi tek listeli yapıldı..

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş merkez ilçe kongresi bugün tek adaylı olarak yapıldı.


Şekerdere Bulvarı üzerindeki Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde bugün gerçekleştirilen kongreyi kente gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Kahramanmaraş milletvekili Mahir Ünal, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, diğer AK Partili milletvekilleri, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, partili yöneticiler, il genel ve belediye meclis üyeleri ile parti camiasından isimler katıldı.


Bakan Yıldız’ın konuşma yapmasının ardından salondan ayrılması ile 440 delegeli seçimlere geçildi. Mevcut Başkan Necati Okay’ın tek liste olarak katıldığı ve il kongresinde oy kullanacak delegelerin de belirlendiği seçim sonucunda yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.


YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER:


Ömer Oruç Bilal Debgici, Fatih Kiraz, Süleyman Şerbetçi, Sebuk Tekin Alparslan, Ali Erdemoğlu, Cevdet Özdemir, Hacı Mehmet Çamkesen, Devlet Doğan, Abdulkadir Kütükçü, Gültekin Genç, Ali Aydın, Cafer Tepe, Ali Uysal, Necati Demir, Sami Kervancıoğlu, Cemil Sayar, Mehmet Çetinkaya, Ali Dökme, Serdar Atalar, Emin Uzun, İbrahim Çakmak, Mehtap Duzman, Hatice Koca, Şükran Akpınar, Tuğba Dalkanat, Durdu Mehmet Karasakız, Ali Eşin, Alaattin Battal Çırak, Kamil Gül.


YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ:


Seyfullah Küçükönder, Alper İnce, Feyzi Demirkol, Eray Ersoy, Durdu Köse, Seyit Özşahan, Oğuz Karayazı, Zekeriya Türkyılmaz, Yahya Yorulmaz, Enver Kılınç, Mustafa Çakar, Refik Genç, Kazım Tekelek, Duran Sucu, Ayhan Tufan, Nazım Kızılkan, Faruk Dal, Nurettin Doğru, Kalender Timurbanka, Remzi Okumuş, Mehmet Kayabaşı, Mustafa Aslan, Mustafa Ateş, Selehattin Hançer, Mustafa Poyraz, Hasan Nizamoğlu, Muhittin Bolat, Ökkeş Özsoy, Süleyman Fidan, Selahattin Arabacı. (www.kanal46.com)


 


BASIN-YAYIN KURULUŞLARININ DİKKATİNE: Bu listedeki isimler uğraş ve emek verilerek tek tek bilgisayarda yazılmıştır. Lütfen; izinsiz olarak ve www.kanal46.com adını kaynak göstermeden iktibas etmeyin. İzinsiz iktibas edenlere ise hakkımızı kesinlikle helal etmiyor, Allah'a havale ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2012, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23