Belediye Başkan Adayları KATSO'da

Belediye Başkan Adayları KATSO'da

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO), 29 Mart Yerel seçimleri öncesinde siyasi partilerin merkez ilçe belediye başkan adaylarını iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya getiriyor.

Daha önceki dönemlerde milletvekili ve belediye başkan adaylarını iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya getiren KATSO, 29 Mart yerel seçimler öncesinde yeni bir organizasyona hazırlanıyor.

KATSO, yerel seçimlerin yaklaşması dolayısıyla tüm partilerin Merkez İlçe Belediye Başkan adaylarının projelerini dinlemek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere, iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle KATSO Meclis Salonu’nda bir araya getirecek.

İki gün olarak gerçekleştirilecek olan toplantının ilki 04.03.2009 Çarşamba günü Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) adayı Mustafa Poyraz, Cumhuriyet Halk Parti (CHP) adayı Rıfat Nedim Kabakçı, Anavatan Partisi (ANAP) adayı Bahtiyar Murat Aras ve Büyük Birlik Partisi (BBP) adayı Bekir Kılıç’ın katılımıyla gerçekleşecek.

İkinci toplantı ise 06.03.2009 Cuma günü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayı Mustafa Daşcı, Saadet Partisi (SP) adayı Hanefi Mahçiçek, Demokratik Sol Parti (DSP) adayı Cahit Baştürk ve Demokrat Parti (DP) adayı İlyas Fatih Kısacık, katılımıyla yapılacak.

Toplantıda her adaya 45 dakika konuşma süresi, 15 dakika da soru-cevap olmak üzere 1 saat süre verilecek. Toplantıya, KATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komiteleri Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) ve Genç Girişimciler Kurulu, katılacak.

Bunun yanında Kahramanmaraş Ticaret Borsası (KTB), Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD), Kahramanmaraş Lider İşadamları Derneği (KALİDA), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ve Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Yönetim Kurulu Üyeleri katılacak.

Merkez İlçe Belediye Başkan Adayları Konuşma Programı

4 Mart 2009 Çarşamba


17.30 – 18.30 AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa POYRAZ
18.35 – 19.35 CHP Belediye Başkan Adayı Rıfat Nedim KABAKÇI
19.40 – 20.40 ANAP Belediye Başkan Adayı Bahtiyar Murat ARAS
20.45 – 21.45 BBP Belediye Başkan Adayı Bekir KILIÇ

6 Mart 2009 Cuma

17.30 – 18.30 MHP Belediye Başkan Adayı Mustafa DAŞÇI
18.35 – 19.35 SP Belediye Başkan Adayı Hanefi MAHÇİÇEK
19.40 – 20.40 DSP Belediye Başkan Adayı Cahit BAŞTÜRK
20.45 – 21.45 DP Belediye Başkan Adayı İlyas Fatih KISACIK (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2009, 09:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Biçkes
Mehmet Biçkes - 14 yıl Önce

Sayın KATSO yöneticileri, yapılan proğram hiç etik olmamış, bir defa Kahramanmaraş ta 8 den fazla aday var ,Niçin tüm adaylara eşit şans verilmemiştir? Oysa yanılmıyorsam 13 aday bu seçimde yarışacaktır. KATSO'nun 13 adayı bir arada değerlendirmesi etik olacaktır. Bu yanlıştan döneceğiniz kanaatindeyim. Bırakın adayları bir arada görelim BİZİ kim temsil edeceğine biz karar verelim. diye düşünüyorum. Aksi halde, Bu vebalin altından KATSO kalkamaz.

coskun cesur
coskun cesur - 14 yıl Önce

Kahramanmaraş üzerinde hiç bir etkisi olmayan KATSO nun mutlu azınlığının yanına giden adaylar zaman kaybetmişlerdir. Üyeleriyle irtibatı kaybeden katso katmadeğer üretemediği için adaylar sadece mutlu azınlığı mutlu etmişlerdir.Çok düşük katılım ile seçimlerini yapıp yeniden işbaşı yapan katsonun halk ile hemhal olma sıkıntısı zaten olmaz.Bu yorumda burda çok durmaz.

SIRADAKİ HABER

banner20

banner67