Daşcı'dan Poyraz'a Hodri Meydan!

Daşcı'dan Poyraz'a Hodri Meydan!

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın açık oturum teklifine Başbakan Erdoğan yaklaşmazken, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Belediye Başkan adayı Mustafa Daşcı, AK Parti adayı Mustafa Poyraz’a Hodri Meydan çekerek açık oturuma davet etti.

Kahramanmaraş Belediye Başkanlığını elinde bulunduran AK Parti’nin karşısındaki en güçlü aday olan Mustafa Daşcı; “Mustafa Poyraz’a Kahramanmaraş adına diyor ki; Hodri Meydan…Gelin Kahramanmaraş’ın sorunlarını ve projelerimizi 18 Mart 2009 Çarşamba günü saat 19.30’da TV’de halkın karşısında tartışalım…” çağrısında bulundu. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2009, 09:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem Arıkan
Muharrem Arıkan - 13 yıl Önce

Sayın Poyraz için güzel bir fırsat. Gerçekleştirdikleri 460 proje ve önümüzdeki dönem için taahhüt ettiği 46 dev projeyi halkımızın önünde tartışabilecekleri birortam. Umarım Sayın Poyraz bu daveti kabul eder. Televizyonumuz da o gün izlenme rekoru kırar. Haydi Sayın Poyraz, Halkımızı bu zevkten mahrum etme.

fatih köşker
fatih köşker - 13 yıl Önce

Anlayamadığım şu arkadaşlar bri parti adayı genel başbakanına güvenip oy isteyemez mi? DEVLET BAHÇELİ yi neden Kahramanmaraşa getirmiyor MHP li kardeşlerim acaba bu kadar iddaalı oldukları bir ilde (Kendi İfadeleri) nedne gelmez sayın bahçeli Yoksa geldiğinde oy kaybı yaşarız diye mi korkuyorlar bazı MHP yönetiminden arkadaşların dedikleri gibi. BUI söylemler ucuz söylemler poyraz ın başbakanını ön plana çıkarması bence yadırganacak bir şey değil halk t abunu biliyor zaten. Saygılarımla

Mehmet Biçkes
Mehmet Biçkes - 13 yıl Önce

Sayın Arıkan Daşcı bu kadarAçık oturuma hevesli ise, NİÇİN ÇAĞRILARA SESSİZ KALIYOR? Sayın KISACIK 15 Gün önce POYRAZA ve Daha Sonra DAŞCI da olmak üzere BEN MİNDERDEYİM HODRİ MEYDAN demedimi? Beni ER MYDANINDA BEKLETMEYİN demedi mi? Sayın DAŞCI DİŞİNE göremi müsabık arıyor? Sayın POYRAZ, bitmiş zaten , onun bakkal defteri bile tutamayacağı, nizamdan, düzenden, kanundan, tüzükten bütçeden felan anlamadığı Müfettiş raoprlarıyla tescil edildi zaten. Onu vatandaş azledecektir. Ne istiyorsunuz garibandan? MHP nin eline fırsat geçmesin, Vurun ABALIYA misali, Sayın POYRAZ YORGUN, Sayın POYRAZ ilaçlarla, para dopingiyle ayakta duruyor. Takati 29 Marta yetermi bilmem. Bildiğim bir şey var. Oda Sayın DAŞCI Kendini MİNDERDE bekleyen GENÇ, DİNAMİK, TEKNİK, DONANIMLI RAKİBİ değerlendirsin diyorum.

Yasar Eryaman
Yasar Eryaman - 13 yıl Önce

Sayın Daşçı Hodri Meydan demeden önce; Size 20 gün önce AKSU TV ekranlarından Hodri meydan demiş olan, Sayın Fatih Kısacık'ın karşısına da çıkmalısınız. Neden Fatih beyin karşısına çıkmaktan çekindiğinizi Vallahi anlayamadık. Boy pos sizde, bir kamyon proje sizde. Sıklet farkıda iddialarınıza göre sizde ! Eeeeee daha geriye ne kaldı ? Bakalım yüreğiniz mangal kadar mı ? HODRİ MEYDAN diyoruz vatandaşlar olarak. Görelim meydandaki ER leri, baba yiğitleri. Çarşambayı iple çekiyoruz, göreceğiz bakalım KİM ? baba yiğitmiş. Bizleri umarım bu Demokratik zevkten mahrum bırakmazsınız. Ayrıca bay Poyrazı beklemeyin bence, "O" nun kaçak güreştiğini bilmeyen mi var Allah aşkına.

SIRADAKİ HABER

banner73