FLAŞ: İşte anlaşıldığı iddia edilen liste!

FLAŞ: İşte anlaşıldığı iddia edilen liste!

29 Mart 2009 Pazar günü gerçekleştirilecek yerel seçimler için geriye sayım büyük bir hızla sürüyor. Belediye başkan adaylarının belirlenmesi sürecinde büyük sıkıntı yaşayan iktidar partisinde şimdide il genel ve belediye meclisi adaylarının belirlenebilmesi için heyecanlı saatler yaşanıyor.

Kanal46 İstihbarat ve Politika servislerinin başkent Ankara kulislerinden elde ettiği son bilgilere göre İl Genel Meclisi aday listesi üzerinde prensipte anlaşmaya varıldığı öne sürülüyor.

Buna göre Ak Parti Kahramanmaraş Merkez İl Genel Meclisi Aday listesinin şu şekilde olacağı iddia ediliyor:

1- Ramazan Okumuş

2- Ahmet Arıkan

3- Cengiz Sezal

4- Metin Doğan

5- Ekrem Ergin

6- Süleyman Okay

7- Yakup Gökçe (veya Fatoş Esertaş)

8- Enver Kılınç

9- Mahmut Sulayıcı

Öte yandan; listede pazartesi günü küçük değişiklikler olabileceği de öne sürülüyor.(www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2009, 19:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
isimsiz soyisimsiz
isimsiz soyisimsiz - 12 yıl Önce

İl genel meclisi il özel idaresinin bütçesini yönetirler.bu bütçenin büyük kısmıda köylerimize hizmet götürürler,azda olsa şehir,ilçe ve beldelerde; sağlık,milli eğitim ve sporla ilgili birimlerde çok kısıtlı harcama yapılır.Ancak bu bütçenin büyük kısmı köylere hizmette kullanılır.Hal böyle iken bu meclis oluşturulurken ne hikmetse şehirlerde oturan insanlar bu meclisi idare ederler. Köyler de okumuş yetişmiş insan yokmu da böyle bir yol izlenmektedir.Köylerdeki hayat zorluğunu yaşamış insanlar kendi sorunlarını daha iyi tesbit edrek sorunlarını daha iyi çözeceklerdir. Devletimizin imkanları daha verimli kullanılacaktır.Halkın kendi kendisini yönetmesinide uygulamış olacağız saygılarımla.

beyhan narlıoğlu
beyhan narlıoğlu - 12 yıl Önce

Kahramanmaraş Yıllardır hep aynı seneryo ile karşılaşıyor.Siyaset hep bazı zümrelerin Tapulu malı imiş gibi hareket ediyor.Ama bu seçim farklı olacak.Artık genel olarak halkta bir tepki ortaya çıktı.Bu tepkiye sebeb olan faktörler arasında Poyraz faktörü de var tabii.Artık halk bence bu seçimde daha bilinçli. Poyraz la Akp nin işi zor.

kadir
kadir - 12 yıl Önce

SAYIN MESUT BEY SİZİN KAÇ YAŞINDA OLDUĞUNUZU SORMAMA GEREK YOK 25-30 YAŞLARINDA OLDUĞUNUZ GÖRÜLÜYOR. SAYIN AHMET ARIKAN'IN YARI YAŞINA YAKIN BİR KİŞİSİNİZ. SAYIN AHMET ARIKAN OTUZ KÜSÜR SENEDİR SİYASETİN İÇERİSİNDE VE SEVİYELİ, DONANIMLI VE YETERLİ ALTYAPIYA SAHİP ŞAHSİYETTİR. BİRLİKTE UZUN YILLAR SİYASET YAPMIŞLIĞIMIZ VARDIR. İLİMİZİN GİTMEDİĞİ KÖYÜ, BELDESİ, MEZRASI KALMAMIŞTIR. KÖYDES VE BELDES KONULARINI KIRSAL KESİMİN SORUNLARINI SİZİN DESTEKLEDİĞİNİZ İNSANLARDAN ÇOK DAHA İYİ YAPABİLECEK KAPASİTEYE SAHİPTİR. BUNU BÖYLE BİLMENİZDE FAYDA VARDIR. AHMET'CİĞİM YOLUN AÇIK OLSUN SENİ ADAY OLDUĞUN MECLİSTE BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ. HAKKIYLA O GÖREVİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİNE CANI GÖNÜLDEN İNANIYORUZ. SENİN GİBİ BAŞARILI BİR ŞAHSİYETİ YIPRATMAYA ÇALIŞAN İNSANLARI KINIYORUZ... ALLAH YARDIMCIN OLSUN . HERKESE SELAM VE SAYGLARIMLA......

SIRADAKİ HABER

banner63