Kahramanmaraş bugün NTV'de

Kahramanmaraş bugün NTV'de

29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Kahramanmaraş’ın seçim gündemi ulusal NTV Televizyonu’nda ele alınacak.

NTV’de bugün (2 Mart pazartesi) saat 14.35'de yayımlanacak olan ‘Seçime Doğru’ isimli programda, Kahramanmaraş kent merkezindeki yerel seçim heyecanı ve 3 belediye başkan adayı ile yapılan röportajlar ekrana gelecek.

Geçen günlerde Kahramanmaraş’a gelen deneyimli gazeteci ve televizyoncu Hamza Gül ve kameraman arkadaşı tarafından gerçekleştirilen çekimlerin büyük bir ilgi ile izlenmesi bekleniyor.

Programda; AK Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Poyraz, MHP adayı Mustafa Daşcı ve SP adayı Hanefi Mahçiçek ile yapılan röportajlar yayımlanacak.

Proğramda ayrıca tesadüf eseri Kahramanmaraş ile kardeş şehir olan Trabzon'daki seçim gündemi de ele alınacak. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2009, 08:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Biçkes
Mehmet Biçkes - 13 yıl Önce

NTV de proğram yapan Hamza GÜL nerden anlamış bu 3 partinin kaybedecek veya kazanacak parti olduğunu? Böyle proğram olmaz, adil değil, proğram yapıyorsan herkese eşit olacaksın. veya proğram yapmayacaksın. böyle bir yaklaşım NTV ye yakışır ancak

SIRADAKİ HABER