Kahramanmaraş'ta Cumhur İttifakı kol kola çalışıyor

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer Kanlıkvak, Bozhüyük, Taşoluk ve Değirmendere Mahallelerini ziyaret ettiler.

Kahramanmaraş'ta Cumhur İttifakı kol kola çalışıyor

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer Kanlıkvak, Bozhüyük, Taşoluk ve Değirmendere Mahallelerini ziyaret ettiler.

AHMET ÖZDEMİR, CUMHURBAŞKANIMIZ GÖKSUN’A BİR GÜZELLİK YAPTI

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Göksun ziyaretinde yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakının sadece Türkiye’nin bekası için değil, umudunu Türkiye’ye bağlamış dünyada ki tüm mağdur milletlerin bekası için kurulduğunu söyledi.

Özdemir, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer ile birlikte Kanlıkvak, Bozhüyük, Taşoluk ve Değirmendere Mahallelerini ziyaret etti.

31 Mart yerel seçimlerinin küçümsenip basite indirgenmeye çalışıldığına işaret eden Özdemir, konuşmasında şunları kaydetti:

“Liderlerimizin yaptığı ittifakın bir kıymeti var. Devlet bey, Cumhurbaşkanımızla birlikte bu milletin bekasının ne kadar önemli olduğunu anlatmak için bu ittifakın için oldular. Yerel seçim sürecindeyiz. Olayı yerele indirgeyip küçümseyip basitleştirenler var. Fakat o kadar basit değil. Allah için hizmet ediliyor mu, ediliyor? Evet, hizmetin olduğu her yerde eksiklik vardır. Önemli olan eksikliğe kızıp davanızdan vazgeçmemek. Bu dava AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi davası olmaktan çıktı. Benim davam deseniz artık sizin davanız olmaktan da çıktı. Çünkü Filistin'deki Müslüman da sizden umut bekliyor, Çin'in eziyet ettiği Türkler de sizden umut bekliyor. Dünyada mağdur olmuş herkes umudunu bu ülkeye bağlamış. O yüzden Göksun Belediye Başkanına vereceğiniz oyun Çin'de de Filistin'de de bir karşılığı var. Ona göre oyunuzu vermeniz lazım. Biz milletimizi seviyoruz ve milletimize inanıyoruz. Allah içinde milletimize hizmet etmek niyetindeyiz.”

24 Haziran seçimlerinde Göksun’un Cumhur İttifakına yüzde 75 oy verdiğini anımsatan Özdemir, konuşmasına şöyle devam etti:

“24 Haziran seçimlerinde bu ittifak Göksun'da yüzde 75 oy aldı. Göksun'da FETÖ, şikayet, kırılganlık çok diyorlardı. Göksun'da hiçbir şey yok, Göksun sapasağlam dimdik durmuş ve yüzde 75 oy vermiş. Onun için biz size minnettarız. Biz sizin emrinizdeyiz. Siz bize ne söylerseniz biz onu kabul ederiz. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız sizlere bir güzellik yaptı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, belediyeciliğin kitabını yazmış bir Göksun'lu arkadaşımız. Tüm Türkiye de, İstanbul belediye başkanı da, CHP'nin İzmir Belediye başkanı da Hayrettin Bey'i arar şu işi nasıl yapalım diye fikir alır. Bizim için bir şans olan Hayrettin Bey'in kıymetini bilmemiz lazım. Biz onun layıkıyla hizmet edeceğinden, sizin de ona destek olacağınızdan eminiz. Sizin davanıza, Cumhur İttifakına desteğinize mutmainiz. Bundan dolayı müteşekkiriz. Allah hepinizden razı olsun. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin.”

BAŞKAN AYDIN’DAN, BOZHÜYÜK HALKINA MÜJDE

"100 KİŞİNİN ÇALIŞACAĞI TEKSTİL ATÖLYESİNİ HİZMETE AÇIYORUZ"

Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, Bozhüyük Mahallesinde yaptığı konuşmada, belediye hizmetlerinin yanında istihdama yönelik projeleri de hayata geçirerek vatandaşların refah seviyesini yükseltmeyi hedeflediklerini işaret ederek, Bozhüyük Mahallesinde 100 kişinin çalışacağı Tekstil Atölyesinin kısa sürede faaliyete başlayacağı müjdesini verdi.

Aydın, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer ile birlikte ziyaret ettiği Bozhüyük Mahallesinde yaptığı konuşmada, "Partimiz bize Cumhur İttifakına uygun hangi noktada görev verirse o noktada görev almaya hazırız. Bizim derdimiz kendimiz değil sizsiniz, bizim derdimiz milletimiz" dedi.

Mahallede gerçekleştirilen ve gelecek dönemde yapacakları hizmetler hakkında bilgiler veren Başkan Aydın, şunları kaydetti :

"İftira, yalan, çirkinlikle hareket etmiyoruz. Yaptıklarımızı anlatıyoruz, hayali konuşmuyoruz. Yaptıklarımızın maliyeti ortada. Beş yılda yaptığımız projelerimizi anlattığımız kitapçığımızda 5 yıllık bütçemiz de yer alıyor. Evet, yaptığımız çalışmaların bütçesi yaklaşık 350 milyon lira tutarında olmasına rağmen biz devletimizin, iktidarımızın gücüyle bu projeleri 100 milyon liralık bütçeyle yaptık. Eğer biz kendimizi düşünseydik bu çalışmayı ortaya koyamazdık. Bu dönemde Bozhüyük Mahallemize sıcak asfalt yol, kilit parke yol, halı saha, içme suyu deposu ve şebeke yenilemesi yaptık. Eski belediye binamızı tekstil atölyesine dönüştürüyoruz. Firma yetkilileri çalışmalara başladı. 100 kişinin çalışacağı tekstil atölyesi kısa sürede faaliyete başlayacak. Önümüzdeki dönemde Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte kanalizasyon, sulama suyu ve eksik kalan kilit parke yollarımızı yapacağız. Diğer taraftan gölet projesi devam ediyor, elektrik iletim hatlarımız yenilenecek, biz bu sorunları da takip ediyoruz. Kayseri Karayolu kenarında bin dönüm Organize Sanayi Bölgesi yeri hazırladık. Bu güzergah Göksun'un en gözde yeri olacak ve Bozhüyük en fazla istifade eden yerleşim yerimiz olacak. Allah nasip ederse 31 Mart 2019 akşamında muzafferiyetimizi burada hep beraber kutlarız."

ERTUĞRUL DOĞAN, ÜLKÜCÜLER LİDERİNİN YANINDA YER ALIR

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Göksun’da yaptığı konuşmada, başka partilerde siyaset yapıp, “Ben Ülkücüyüm, ben Milliyetçi Hareket Partiliyim” diyerek partililerinden oy isteyenlere sert çıktı. Doğan, “Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı burada, İlçe Başkanı burada, Ülkü Ocakları Başkanımız da burada. Siz neredesiniz? Demek ki siz bu partili değilsiniz. Ülkücüler her zaman liderinin yanında yer alır. Lider ne derse her zaman onu yapar.” dedi.

Doğan, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Cumhur İttifakı AK Parti Göksun Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun Aydın, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mustafa Akgül, Milliyetçi Hareket Partisi Göksun İlçe Başkanı Fatih Üstün ve partililer ile birlikte Kanlıkvak, Bozhüyük, Taşoluk ve Değirmendere Mahallelerini ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi mensuplarının gece gündüz Cumhur İttifakı adayının seçilmesi için mücadele ettiğini ifade eden Doğan, konuşmasında şunları kaydetti:

“Bu seçimde Göksun'da Cumhur İttifakının adayı AK Partili adayımız. Biz Milliyetçi Hareket Partililer gece gündüz Cumhur İttifakı adayının seçilmesi için çabalıyoruz. Aynı zamanda Cumhur İttifakının oyununun yüzde 52'nin altına düşmemesini istiyoruz. Sayın başkanımız seçimi kazanmış. Biraz öncede yaptıklarını saydı, eksikleri olabilir o eksikleri de zamanı geldiğinde yapar. Birileri gelip şunu söylüyormuş; “Efendim ben ülkücüyüm, ben Milliyetçi Hareket Partiliyim oyunuzu bana verin” diyormuş. Kardeşim, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı burada, İlçe Başkanı burada, Ülkü Ocakları Başkanımız da burada. Siz neredesiniz? Demek ki siz bu partili değilsiniz. Ülkücüler her zaman liderinin yanında yer alır. Lider ne derse her zaman onu yapar. Lider şuraya mührü vur derse mührü vurur, yumruğu vur derse yumruğu vurur. Can ver derse de can verir. Bizler hiçbir belediye başkanlığı pazarlığı yapmadık. Bizler vatan için, millet için, ezan için bir araya geldik.”

-“Bayrak İndiği Zaman Kilit Taş Seni Kurtarır mı?”

Cumhur İttifakının önceliğinin vatan ve millet olduğuna işaret eden Doğan, konuşmasına şöyle devam etti:

“15 Temmuzda şehitlerimizin kanından rengini alan bayrağımızı indirmek istediler. Şimdi sizlere soruyorum bayrak indiği zaman kilit taş seni kurtarır mı? Bayrak indiği zaman namazınızı kılabilir misiniz? O halde Cumhur İttifakının önceliği vatan ve millet için kuruldu. Zillet nasıl kuruldu? Üst yönetimine bakın. Zillet İttifakına, vatandaşımız oy vermek istiyorsa şimdiden onları uyarıyorum. Gel sevgili kardeşim, Cumhur İttifakının kapıları bütün vatandaşlarımıza açık. Onlar vatan için değil makam için bir araya geldiler. 1980 yılında Kenan Evren'in yaptığı ihtilalden sonra Mustafa Pehlivanoğlu'muzu astılar. Şehidimiz mektubunda; “Mustafalar ölür ama Allah davası ölmez” diyordu. Onun idamına imzayı atan Nurettin Soyer. Onun oğlu şuanda zilletin İzmir'in büyükşehir adayı. Şimdi kardeşim babanın suçunu sana yüklemiyoruz da. Çıkıp “babamla gurur duyuyorum” diyor. Tamam duy. Her çocuk babasıyla gurur duymak zorunda. Ama yaptığı işlerden niye gurur duyuyorsun. Şimdi İP, CHP ve HDP'nin ittifakına mı oy verecek bu millet. Ben sağcıyım, ben milliyetçi muhafazakarım diyenin eli nasıl vuracak o mührü? Bunlar bu oyunu 1991 yılında da yaptılar. Geçmişe bir bakın. 1991 yılında bizim partimizin adı Milliyetçi Çalışma Partisiydi. Refah Partisi, Milliyetçi Çalışma Partisi, Islahatçı Demokrat Partisi birlikte ittifak yaptık. Bugünün CHP'si, o günün SHP'si aynısını yaptı. Doğuda ne kadar PKK’lı varsa hepsini meclise taşıdı. Şimdi de belediyelere taşımak istiyorlar.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63