'Kendini bilmezlere pabuç bırakacak değiliz!'

'Kendini bilmezlere pabuç bırakacak değiliz!'

Kayseri'deki şehit cenazesinde uğradığı yumruklu saldırıda burnu kırılan Taner Yıldız, şehit kanı üzerinden siyaset yapılamayacağını belirterek, "Kendini bilmezlere pabuç bırakacak değiliz" dedi.

Kayseri'de şehit cenezesinde yumruklu saldırıya uğrayan Enerji Bakanı Taner Yıldız, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Vatandaşları provakasyonlara kapılmamaları konusunda uyaran Yıldız şöyle konuştu:

"Bizler bu ükenin kalkınması, en ücra köşedeki vatandaşa hizmet götürebilmek için her kademedeki arkadaşlarımızla canla başla uğraşıyoruz. O yüzden burnumuz kırılsa da dökülse de bir bütün olarak yola devam edeceğiz.

Bu ülke için çok daha fazla çalışacağım. Ameliyat oldum. Gidip oyumu kullanacağım. Hangi saate kadar olursa olsun Meclis'te bulunacağım.

Türkiye her alanda normalleştikten sonra terör de ortadan kalkacak. Kendini bilmezlere pabuç bırakacak değiliz. Biz sorumluluğu omuzlarımızda hisseden insanlarız. Hasta da olsak ülkenin hizmetindeyiz. Siyaset her alanda yapılabilir ama şehit kanı üzerinden yapılamaz." (MYNET)

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2010, 06:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66