Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş’a geliyor!

Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş’a geliyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında, adaylarına destek vermek için 27 Ekim salı günü Kahramanmaraş’ın Elbistan, Andırın ve Pazarcık ilçelerine gelecek.


27 Ekim Salı günü 13:00’de havayolu ile Kahramanmaraş’a gelecek. Kahramanmaraş havalanından kalkacak olan helikopter ile Elbistan İlçesine geçecek olan Kılıçdaroğlu Elbistan İlçesinde saat 13: 45 ’de Malatya caddesi üzerindeki seçim bürosu önünde halka seslenecek daha sonra tekrar helikopter ile Kahramanmaraş’a oradan karayolu ile Andırın İlçesine geçecek.  Kılıçdaroğlu burada saat 16.15’de Andırın hükümet konağı önünde Andırınlılara seslenecek. Son olarak ise saat 18.30’da Pazarcık İlçesine geçerek burada vatandaşlardan 1 Kasım seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisine destek isteyecek.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na eşlik edecek olan eşi Selvi Kılıçdaroğlu ziyaretlerden sonra Kahramanmaraş’ta konaklayacak. Selvi Kılıçdaroğlu adaylara destek olmak için çalışmalara katılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise Pazarcık ziyaretinden hemen sonra İstanbul’a gidecek ve bir televizyon kanalına konuk olacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2015, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63