MHP Andırın'ın Yeni Başkanı Ali Çatalbaş..

MHP Andırın'ın Yeni Başkanı Ali Çatalbaş..

MHP Andırın İlçe Teşkilatı başkanlığına Ali Çatalbaş seçildi.


MHP İlçe Teşkilatı'nın Olağan Kongresi yapıldı. Divan başkanlığını Muharrem Arıkan'ın yaptığı kongreye, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Merkez İlçe Başkanı Mesut Tosun, parti teşkilatı delegeleri ve CHP Andırın İlçe Başkanı Yunus Balcı katıldı.


Andırın Düğün Salonu'nda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan kongreye, tek adayla seçime gidildi.


Tekrar aday olmayan Başkan Ali Adnan Arslantaş, yaptığı konuşmada, "2002 yılından bu yana yürütmekte olduğum MHP ilçe başkanlığı görevini büyük bir azim ve gayretle yürütmeye çalıştım. Bundan sonra da bir nefer gibi çalışıp teşkilatımızın emrinde olacağım. Yeniden görev alan bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum, bundan sonra da çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içerisinde sürdüreceğim" dedi.


MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Pastırmacı da yönetim bayrağını devralan dava arkadaşlarına teşekkür ederek, "Önümüzdeki süreç içerisinde yapılacak seçimlerde bu kadrolarımızla bu teşkilattan, belediye başkanlığını istiyorum. Kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyerek seçilecek olan arkadaşlarımı kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.


Milletvekili Mesut Dedeoğlu da konuşmasında, ilçenin ulaşım sorununa değindi. Dedeoğlu, şunları kaydetti:


"Andırın çok önemli bir coğrafi konuma sahip. Bugüne kadar hizmetin gelmediği ilçelerimizden bir tanesi, hep ihmal edilmiş. Kahramanmaraş'a gelemeyen hizmetler konusunda 300 tane soru önergesi verdim. Görevimiz bu, vatandaş bu görevi nasip etmiş bizlere. Sizlerin emrindeyiz, Kahramanmaraş olarak, ilçe olarak, teşkilat olarak, birbirimize sıkı sıkı kilitlenmek mecburiyetindeyiz. Bu birlik ve beraberlikle Allah nasip edecek iktidar olacağız."


313 delegesi bulunan MHP Andırın İlçe Teşkilatında, kongrede 169 delege oy kullandı. 160 delegenin Oyunu alan Ali Çatalbaş, MHP Andırın İlçe Teşkilatının yeni başkanı oldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2012, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23