MHP’li Yıldız: 12 Belediyeyi de alacağız

Cumhur ittifakını oluşturan iki partiden biri olan Milliyetçi Hareket Partisinin Kahramanmaraş teşkilatı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Sermet Yıldız mitingde yerini alarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılayan ekibin içerisinde yer aldı.

MHP’li Yıldız: 12 Belediyeyi de alacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önceki gün Kahramanmaraş’ta gerçekleştirdiği mitinge MHP’li yönetim tam kadro katılarak Erdoğan’a ve Cumhur ittifakına verdiği destek bir kez daha gözler önüne serdi. Özellikle 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aldığı oyla cumhur ittifakının aldığı oy oranının bir birine yakın olması, MHP’li tabanın Erdoğan’a oy verdiğini kanıtlamıştı.

Partisini ve liderine gönülden bağlı olan MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız ise liderinin emri doğrultusunda tüm ilçelerdeki çalışmalara katılarak Cumhur ittifakına oy isterken, Cumartesi Müftülük Meydanında Başkan Erdoğan’ın katıldığı mitingde de yerini aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılayan gurup içerisinde yer alan Yıldız, Kahramanmaraş’ta Cumhur İttifakının 12 belediyeyi de alacak güçte olduğunu ve bunun içinde çalışma yaptıklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67