'Poyraz, Başbakan'ın arkasına sığınıyor'

'Poyraz, Başbakan'ın arkasına sığınıyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan, İsa Divanlı Mahallesi’nde yapılan toplantıda Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın Başbakanın arkasına sığınarak siyaset yaptığını, bu yöntemin halkı kandırmak olduğunu” söyledi.

Yaklaşık bin kişiye hitap eden Ömer Özkan şöyle konuştu: “Sayın Poyraz, (ben Kahramanmaraş’a şöyle hizmet ettim) demiyor. (Mahallenizin sorunlarını çözdüm) demiyor. Peki, ne diyor. (6 yılda 469 proje yaptım) diyor. Sizinle beraber bu şehrin mahallelerini, sokaklarını fellik fellik gezelim, bakalım nerede yapılmış bu 469 proje. Sayın Poyraz kendine güvenmiyor, halkın kendisini sevmediğini, bu seçimlerde oy vermeyeceğini çok iyi biliyor. Bunu bildiği için de kendine değil, Başbakan’a oy istiyor”

‘Bu seçimlerde Başbakan seçmeyeceğiz’

Mahalle sakinlerinin büyük coşkuyla karşıladığı MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “ Kıymetli arkadaşlar biz bu seçimde kentimize belediye başkan adayı seçeceğiz. Türkiye’ye Başbakan seçmeyeceğiz. Bizi iyi yönetecek insanları iş başına getireceğiz. Biz her zaman şunu söyledik. Kendimize değil, kentimize başkan seçeceğiz. Siz adayları kıyaslayın kararınızı ona göre verin. Biz belediye başkan adayımız Sayın Daşcı’ya güveniyoruz.”

‘Açık Oturuma çıksınlar’

“Sayın Poyraz kendine güvenemediği için halkın içine bile çıkamıyor. Çünkü biliyor ki vatandaş ona 6-7 yılda yapamadıklarının hesabını soracak. Kendisine huzurlarınızda bir çağrıda bulunuyorum. Eğer hizmetlerine güveniyorsa bizim adayımız Sayın Daşcı ile televizyonda açık oturuma çıksınlar. Vatandaşımız iki adayı kıyaslasın. Ona göre kararını versin. Başbakanın arkasına sığınarak siyaset yapmaktan vazgeçsin.” (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2009, 14:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Biçkes
Mehmet Biçkes - 13 yıl Önce

POYRAZ Başbakanın ardına sığınıyor diyorsunuz. Ben buna katılıyorum. Mitingte izlemedinizmi? Ortada kalmıştı, Nasıl bir duruş segileyeceğini bilemeyen ilk okula yeni kaydolmuş mürün karşısında Hazırolda mı duracak karmaşık duygular içerisinde, bir hazırolda bir rahat çekiliyormuş gibi, bir BAŞKAN izledik. Bence işin kötü tarafı yaptığı icraatlar neticesi, zadeler dışında kimsesiz bir çocuk görünümü verdi. İnanın o görüntüler beni çok rahatsız etti. Oysa bu siteden kendisini yüzlerce defa uyardım. Yapmayın, Etmeyin, yanlış yoldasınız. İmar MüdürlüğüÇalışanları zengin oldu bir kısım size yakın olanlar Belediye Mecil üyeleri imarla işbirliği içinde hak etmediği haksız kazançlar elde ettiler diye, adamlarınızın büyük bir çoğunluğu belediye imkanlarını sonuna kadar kullanıyor bundan haberim YOK diyemezssiniz. Dikkat edin demedim mi? Bunlar yarın ayağına dolaşacak demedim mi? Ama siz hiç bir ikazı değerlendirmediniz. Sağlık olsun. Gelelim DAŞCI ya, Daşcı daha önce MHP nin adayı olmuş ve Seçimi kaybetmişti. Neden ısrar ediliyor DAŞCI üzerinde onu anlayamadım? Önceki seçimlerde daha çok şansı vardı, Daha genç ti şimdi dahada yaşlandı. CV sine bakıyorum. Bu şehre vizyon getirecek bir özelliği yok. Sayın DAŞCI, bir teknik öğretmen CV sine fuarlara katılıdığını, konferansalara katıldığından bahsetmiş, PARDON bunlar CV ye yazılacak şeylermi? Gelelim DAŞCININ okuluna, Daha önce Sanat okulunun(eski ismiyle) ben hiç bir başarısını duymadım, görmedim. Şehrimizin Eğitim Seviyesinin düşüklüğü ortada bu seviyenin yöneticisi olduğu okulun katkısı nedir? Bizim bir kısım öğretmenler olsa olsa kendilerine emanet edilen öğrencileri bir tarafa bırakıp, MÜTAHHİTLİK yapmayı iyi beceriyorlar. Bu memlekete VASIFLI, UFUKLU, GENÇ, DİNAMİK, BAŞKAN'a ihtiyacı var. diyorum. Selam ve dua ile;

SIRADAKİ HABER

banner73