Ulu Camii civarları bitti, sıra Piri Reis’e geldi…

Ulu Camii civarları bitti, sıra Piri Reis’e geldi…

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Piri Reis Mahallesi'ndeki esnafı ziyaret etti.


Güvenç, ziyarette, gazetecilere yaptığı açıklamada, vatandaşlarla her zaman görüşme imkanı bulduklarını ve dertlerini dinlediklerini belirtti. ''Vatandaşlarımız bizle beraber olmaktan son derece mutlu'' diyen Güvenç, şunları kaydetti:


''Bizler de onların gönüllerinde olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz. Halkımız unutulmak istemiyor. Seçmen, geçmiş dönemleri çok iyi biliyor. Onların hiç biri şuanda meydanda yok. Bizler 10 yıldır vatandaşla iç içe olmaya kaynaşmaya son derece önem veriyoruz. Dolayısıyla vatandaşların desteği her geçen gün artarak devam ediyor. Yüzde 34'lerle başlayan oy oranımız, bugün yüzde 60'lara ulaşmış durumda. Bu son derece önemlidir.''


İl Başkanı Fatih Erkoç ise AK Parti'nin kurulduğu günden bu yana milletle iç içe olduğunu ifade etti.


Ziyarete, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Okay da eşlik etti. AA


    


    

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2013, 21:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 8 yıl Önce

Bu Milletin haliyle hallenmeyeni ne yapar biliyormusunuz? Milletin ekmeği ile oynanıyor siz pişmş kelle gibi sırıtıyorsunuz. Ekmek 700 tl olmuş 3 aydır Belediyenin Ekmek fab. çalışmıyor günlük 30 bin ekmek çıkıyordu Üç ayda 2,7 milyon adet ekmek yapar.Halk 200 krş fazla ödeme yapıyor fırın ve bakkallara dolayısı ile 540 milyar ekmeğe Oylarını aldığınız vatandaş fazla para ödemiştir. il başkanı,ilçe başkanı,vekiller bunun hesabını sorsun modası geçmiş mahalle gezilerini bıraksınlar gerçek halka hizmet etsinler vatandaş cebinden çıkanı bilir.Başbakanda böyle ister.Bu da böyle biline.

Abdullah
Abdullah - 8 yıl Önce

Yahu siz inanıyor musunuz bu ziyaretlerin faydalarından bana samimi gelmiyor,hatta çok yapmacık geliyor.Soruyorum Bu gezilere bir vatandaşa kaç dakika ayırıyorsunuz,Çarşıda olduğunuz gün ekmek 700 tl zam geldi haberiniz var mı,Hangi vatandaşın sorununu çözdünüz,Sorunu bırak mağdur olan bir vatandaşın sizi aradığı halde sorununu neden çözmediniz,Ayağınıza diken batsa sen çıkaracaktın ne oldu ,Diken batan çok mu oldu da milleti başından atıp fırçaladın,sen de halktan koptun gidip dondurma yemeye başladın.

SIRADAKİ HABER

banner63