Yerel seçim çalışmaları başladı

Yerel seçim çalışmaları başladı

AK Parti Elbistan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), 2014 yerel seçimler öncesinde çalışmalara başladı.


KAHRAMANMARAŞ (İHA) - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elbistan İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), 2014 yerel seçimler öncesinde yoğun bir mesai ile çalışmalara başladı.
AK Parti SKM Başkanı Av. Ali Murat Duran’ın başkanlığındaki 9 kişilik heyet, yerel seçimlere hazırlık amacıyla yapılan çalışmalar, alınacak kararlar ve uygulamaların sonuçları hakkında düzenli olarak toplantılar yapıyor.
Duran, yaklaşan yerel seçimlere hazırlık amacıyla bu koordinasyon merkezini oluşturduklarını ifade ederek, seçime en iyi şekilde hazırlanmak amacıyla sürekli olarak görüş alış verişinde bulunduklarını, öneri ve düşünceleri de değerlendirdiklerini söyledi.
AK Parti’nin Elbistan’da daha da güçlenebilmesi için gece geç saatlere kadar çalıştıklarını anlatan Duran, “SKM üyeleri ile birlikte düzenli olarak toplanıp, seçim çalışmaları hakkında görüşmeler yapıyoruz. Burada aldığımız kararların uygulamasının ardından çıkan sonuçları değerlendiriyor, ona göre yol haritamızı oluşturuyoruz. 2014 yerel seçimlerinin Elbistan’ımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Av. Ali Murat Duran başkanlığındaki AK Parti SKM üyeleri şu isimlerden oluşuyor:
"AK Parti İlçe Başkanı Yunus Kaan Kısaca, İğde Belde Belediye Başkanı Hüseyin Marangoz, Akbayır Belde Belediye Başkanı Tahsin Öztunç, İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Göçer ve Ali Demir ile Bekir Yılmaz, Mükremin Özdemir, Mesut Batmaz ve Av. Mehmet Kılıç."

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2013, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63