TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Gönül Dağı" dizisi, Hüseyin rolüyle izleyicilerin kalbinde taht kurmuş olan Erdal Cindoruk'un yeğenleriyle dizi dünyasında bir araya geldi.

Diziye damga vuran Ağıtçı Hüseyin karakteri, kasabanın ağıtçısı olarak tanınıyor ve ekibiyle birlikte ölünceye kadar ağıtlar yakmayı sürdürüyor.

erdal-cindoruk-ailesi_1

AĞITÇI HÜSEYİN'İN TÜM OYUNCULARI AİLE İÇİNDEN

"Gönül Dağı" dizisinde Ağıtçı Hüseyin'i canlandıran Erdal Cindoruk'un tüm yeğenleri, aile geleneğini sürdürerek oyunculuk dünyasında kendi izlerini bırakıyorlar.

1965 yılında Adana'da doğan Erdal Cindoruk, Adana Belediyesi Konservatuvarı'nda tiyatro eğitimi almış ve birçok projede yer almıştır. Oyuncunun bu başarılı kariyerinin ardında, yeğenleri de büyük destekçileri olmuş.

SADAKATSİZ, HANIMIN ÇİFTLİĞİ VE DAHA FAZLASINDA ROL ALDILAR

Erdal Cindoruk'un yeğenlerinden biri olan Caner Cindoruk, kendisinden bir yaş küçük kardeşi Taner Cindoruk ile birlikte oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Sadakatsiz, Hanımın Çiftliği gibi popüler dizilerde rol alan Caner Cindoruk, başarılı kariyerinin sırrını amcası Erdal Cindoruk'a olan minnettarlığıyla açıklamıştır.

erdal-cindoruk-ailesi_2

MÜNİR CAN CİNDORUK SON OLARAK "EL KIZI" DİZİSİNDE BOY GÖSTERDİ

Küçük kardeşleri Münir Can Cindoruk da oyunculuk dünyasında adından söz ettiriyor. Son olarak "El Kızı" dizisinde "Ali" karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkan Münir Can Cindoruk, ailenin yetenek dolu oyuncu üyeleri arasında yer alıyor.

Arka Sokaklar'da çekimler durdu! Nedeni şaşırtacak! Arka Sokaklar'da çekimler durdu! Nedeni şaşırtacak!

Ağıtçı Hüseyin'in ailesi, Türk televizyon dünyasına önemli katkılar sunmaya devam ediyor.