banner77

Kahramanmaraş'ta Kırışıklıkları yok eden maske uygulaması!

Kahramanmaraş'ta Kırışıklıkları yok eden maske uygulaması!

Kahramanmaraşlı kadınları yeni güzellik uygulamaları ile buluşturan Cavidan Güzellik Merkezinin 'Esthemax' uygulaması yoğun talep gördü. Güzellik Uzmanı Cavidan Ketizmen Esthemax’ın aslında çok üst segment bir ürün olduğunu belirterek, "Düzenli olarak yapılırsa kalıcı olarak kırışıklıkları yok edebiliyoruz" dedi.
Kentte 1 şubeyle hizmet veren Güzellik Merkezinin sahibi Güzellik Uzmanı Cavidan Ketizmen, şubelerinde uygulanmaya başlayan 'Esthemax' uygulaması hakkında bilgi verdi. Esthemax’ın dünyada ödül almış maske grubunda 1 numara olan bir sistem olduğunu vurgulayan Güzellik Uzmanı Ketizmen, "Bununla birlikte 22 çeşit segmenti var. Cildin ihtiyacına göre hangi segmente uygunsa o segmentle birlikte cilt bariyerinin üzerine uyguluyoruz. İşlem esnasında ürünler hidrofilik olduğu için suda açılma özelliği var ve çok hızlı bir şekilde cildin RNA’sına ve DNA’sına kadar işleyebilir" diye konuştu.

"Kalıcı olarak kırışıkları yok edebiliyoruz"
Esthemax’ın çok üst segment bir ürün olduğuna değinen Ketizmen, "Bununla birlikte yaptığımız VIP işlemler için daha uygun diye düşünüyorum. Bu işlemleri yaptığımızda belli segmentlerinde anında kırışıklıkları yok ediyoruz. 20 gün kadar kalıcılığı oluyor. Bununla birlikte düzenli olarak yapılırsa kalıcı olarak kırışıklıkları yok edebiliyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67