Kırşehirli genç sevgililerin korkunç sonu aydınlandı

Kırşehir'de, cesedi elleri arkadan kelepçeli bir şekilde bulunan Şeyma Demir'in katil zanlılarından Sami Aydoğan, genç kıza tecavüz ettikten sonra öldürdüklerini itiraf etti. Kendilerini polis olarak tanıtan güvenlik görevlisi iki zanlının, genç çifti gözaltı adı altında alıkoydukları öğrenildi. Zanlılardan diğeri cinayeti inkar ederken, Şeyma Demir'in erkek arkadaşı Hasan Aydoğan'ın da öldürüldüğü bilgisine ulaşıldı.

Kırşehirli genç sevgililerin korkunç sonu aydınlandı

Kırşehir'de bir süredir haber alınamayan Şeyma Demir'in katil zanlıları, genç kadını nasıl öldürdüklerini detaylarıyla anlattı. Kırşehir Belediyesi'ne bağlı mezarlıklar müdürlüğünde güvenlik görevlisi olarak çalışan zanlıların, genç kadına önce tecavüz ettikleri sonra da öldürdükleri öğrenildi. Şeyma Demir'in erkek arkadaşı Hasan Aydoğan'ın da öldürüldüğü iddia edildi.

NE OLMUŞTU?

Kırşehir'de yaşayan ve sevgili oldukları belirtilen Hasan Aydoğan ile Şeyma Demir geçtiğimiz günlerde ortadan kaybolmuştu. Çocuklarına uzun süre ulaşamayan ailelerin ihbarı sonucu, gençlerin bindiği araç, ormanlık bir alanda terkedilmiş halde bulundu. Araçta cep telefonları, montlar ve Şeyma Demir'e ait kişisel eşyalarının olduğu çanta ele geçirildi.

Polis ekiplerince yapılan çalışmalarda gençlerin iki şüpheli tarafından başka bir araca bindirilerek Kortulu köyü istikametine götürüldüğü belirlendi. Ekiplerce köyde yapılan aramalarda Kızılırmak kenarında Şeyma Demir'in cansız bedenine ulaşıldı.

Jandarma ekiplerinin incelemelerinin ardından genç kızın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırılırken; Şeyma Demir'in ters kelepçelenmiş ve ensesinden tabancayla vurularak öldürüldükten sonra ırmağa atıldığı tespit edildi.

Cinayetle ilgili Kırşehir Belediyesinde güvenlik görevlisi olan Sami Aydoğan ve Şefik Ekici gözaltına alındı.

"POLİSİZ" DİYEREK KANDIRDILAR

Zanlılardan Sami Aydoğan ifadesinde, Ağbayır mevkiindeki ormanlık alana giderek alkol almaya başladıklarını, Hasan Aydoğan ve Şeyma Demir'in bölgeye geldiğini görünce, yanlarına gidip, silahlarını göstererek kendilerini polis olarak tanıttığını anlattı.

İfadeye göre iki genci gözaltına alındıklarını söyleyerek ters kelepçe takıp, kendi otomobillerine alan güvenlik görevlileri, Kızılırmak kıyısına götürdü.

TECAVÜZ EDİP ÖLDÜRMÜŞ

Sabah'ın haberine göre burada alkol almaya devam eden 2 güvenlik görevlisi, iddiaya göre tecavüz ettikleri genç kızı, ensesinden tek kurşunla vurarak öldürüp, Kızılırmak'a attı. Ardından Hasan Aydoğan'ı da karnından vurup öldüren güvenlik görevlileri, Aydoğan'ın cesedini de yine Kızılırmak'a attı. Demir'e tecavüz edip öldürdüğünü itiraf eden Sami Aydoğan'ın da cinayetin ardından otomobilini yıkatarak, delilleri yok etmeye çalıştığı belirlendi.

DİĞER GENCİ ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Genç kızın cesedinin, montunun içinde oluşan hava kabarcıkları sayesinde su yüzüne çıktığı ve kıyıya vurduğu belirtilirken, karnından vurulduğu için vücuduna su dolduğu ve bu yüzden cesedi ırmak dibine çöktüğü tahmin edilen Hasan Aydoğan'ı arama çalışmaları ise sürüyor.

Kaynak:Son Dakika

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner20

banner67